Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért börtönbe kerülhetek?

Ezért börtönbe kerülhetek?

Figyelt kérdés

Félek mert életem első tárgyalása lesz...

A történet:ültem egy kicsi parkban és jött 1 szőke kisfiu és egy roma származású fiu.

A kisfiú beszólt ,hogy "mit nézel te kutyafejű?" én meg a jegyzőkönyvbe se tudtam mit mondtam mert sokkos állapotban voltam mert fenyegettek meg megütöttek ja a végén 2 roma volt és a közül ütött meg az egyik én nem szidtam se kisebbséget és nem is ütöttem vissza ja meg bejöttek iskolámba gerebjével stb..


És az a kérdésem ha nem tudtam mit mondtam és ezt írattam le (miért mit néznék?) amikor beszólt és mégsem ez volt akkor baj leshet belőle? nem tudom ,hogy káromkodva szóltam-e vissza... ,de nem szidtam kisebbséget.. a tanúm se emlékezett rá mit mondtam ezért ő is ezt íratta le.


Nagyon félek mert őszinte ember vagyok ,de nem emlékeztem akkor se rá...


17/f



2016. febr. 6. 13:11
 1/10 TR75 ***** válasza:

Talán egyszerűbb lett volna azt mondani, hogy nem emlékszel arra, mit mondtál, mert féltél, fenyegetve érezted magad, provokációnak érezted a kérdést.

De ezért börtönbe? Ne már.

Belédkötöttek? Ők ütöttek először (vagy kizárólag)?

2016. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen lehet egyszerűbb lett volna...

Igen ők kötöttek belém ,ők megütöttek (hívtak egy másikat aki ott sem volt az elejétől kezdve és az ütött),meg iskolaidőben történt amikor mentem ebédelni (zenész vagyok) és egy padra kiültünk szaktársammal pihenni és amikor történt bemenekültünk a suliba ők meg bejöttek az egyik gereblyével.

2016. febr. 6. 13:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Ők támadtak ők a hibásak , a fenyegetést és a gereblyét is mondd el a bíróságon . Ezek tetvek ebből majd okulnak , hiába hazudnak nyavalyás trógerek .
2016. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Meg igazából több ügyük is volt amit kaptam papírt... 2 ügyük van még rajtam kívül.

De mindenképpen azt kell mondanom a bíróságon is amit leírtam igaz?

2016. febr. 6. 13:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, a bíróságon még megváltoztathatod a vallomásodat.


"a jegyzőkönyvbe se tudtam mit mondtam mert sokkos állapotban voltam" - ez bőven elég indok. Nem beszámítható állapotban tett vallomást nem is használhatnak fel az eljárás során.

2016. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De érdemes most ezért az 1 mondatért új tárgyalásra menni?

Meg a tanúm is ezt íratta le..

De szerintem nem azzal az 1 mondattal fognak foglalkozni nem?

Hanem ,hogy megütött meg ki szólt először és ,hogy bejöttek az iskolába felfegyverkezve.

2016. febr. 6. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, a szőke egy félcigány volt, a másik meg a tesvíre, azon nem jöttek ki a fehér vonások, az értelmi szint viszont passzolt, ez azonnal lejött a "mit nézel te kutyafejű?" mondatból. Nem mondtál nekik semmit és kész. Szerintem megijedtél, mert nem volt még veled ilyen és leblokkoltál. Ennyi. Nem lesz belőle bajod, lehetőleg ne járj egyedül sehova.
2016. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy lényegtelen, mert szart se fognak velük csinálni. Engem is elvert egy mocsok, idősebb volt, vagy 14 éves, én meg akkor 12. Semmi nem lett, feljelentettük, de nem csináltak vele semmit.
2016. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7# Nem félek mert 1 éve volt az ügy és most vették kezelésbe.


8# Azért fegyveres garázdaságért és testi sértésért büntetés jár főleg ,hogy az összes bent volt a rendszerben amikor keresték őket... meg ez is "jó" ,hogy visszaeső "bűnözők".

2016. febr. 8. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy arra készülj fel hogy mindent lehazudnak a bíróságon.
2016. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!