Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet ellenem eljaras a...

Lehet ellenem eljaras a tudtom nelkul?

Figyelt kérdés
Nos par honapja valami/valaki alapjan eljutott hozzam a rendorseg, es hazkutatast vegeztek kabitoszer birtoklas miatt, ami miatt mar voltam is bent gyanusitottkent. Viszont kaptam utanna nap egy hatarozatt ami szerint meg hosszabbitjak a nyomozast xy, xy es ellenem a nyomozast kabitoszer terjesztes es egyeb buncselekmenyek miatt, viszont eddig szo sem volt eddig terjesztesrol az esetemben. Szoval valaki ram vallhatott a tudtom nelkul?
2016. febr. 18. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igen, természetesen tehetett rád nézve terhelő vallomást valaki.

Az eljárás egyébként nem a tudtod nélkül zajlik, így a kérdés irreleváns.

2016. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sajnalom, kisse ossze vagyok zavarodva.. Nem ertem az egeszet mivel csak fogyasztokent voltam elo veve, ra is vallottam a sracra. Szo sem volt az en ugyemmel terjesztesrol, es egyszer csak kuldik a levelet, hogy meg hosszabbitjak a nyomozast kabszer terjesztes vetsege es egyeb buncselekmenyek miatt, itt nem vonatkozhat ram az egyeb buncselekmeny?
2016. febr. 18. 17:46
 3/19 anonim ***** válasza:

Elkaptak már birtoklással? Mekkora mennyiség? Csekély? C listás vagy új pszichoaktív szer?

Voltak társaid ? Bűnszövetkezet? Árultad? Milyen kapcsolatban állsz xy és xy-al? Árultátok vagy nekik adtad el?

Házkutatás során foglaltak le bármit, találtak nálad ?

Elég nagy gázban vagy, engem már azért vegzálnak, mert feltételezik, hogy fogyasztottam amit a büdös életben nem fogok bevallani, mert azzal az új törvényeinknek köszönhetően örökre elásnám magam. Ha vádolnak, tagadhatsz. Bizonyításig fog menni az ügyed a bíróságon, fogadj egy jó ügyvédet és készülj fel.

2016. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha meg a vevőd volt aki tanúskodott az bizony gáz, ha xy akkor meg saját magát is hülyeségbe sodorta.
2016. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nos hat semmisem talaltak csak be vallottam, hogy vasaroltam tole. Sosem arultam, csak vettem. Eddig senkisem vallott ram szerintem mert nem szembesitettek olyannal, csak azzal akire en vallottam ra
2016. febr. 18. 17:56
 6/19 A kérdező kommentje:
Es xy ra vallottam ra
2016. febr. 18. 17:58
 7/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az, aki a legsárosabb, az anyjára is rákeni az ő sarát, csak hogy megússza. Hibáztál egyébként, hogy beismerted a vásárlást, semmi bizonyítékuk nem volt, max az hogy kapcsolatban álltál az illetővel.
2016. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy hibaztam. Ha valaki ram vallott arrol mar tudnom kene, nem?
2016. febr. 18. 18:04
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet hogy a nyomozás érdekében nem közölnek információkat, hogy felkutathassák a többi vásárlót is.
2016. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Es ha az akire en ra vallottam, o is tett ram terhelo vallomast mennyire szamit hitelesnek a szava? Nala sok kabszert talaltak, tobben vallottak ra
2016. febr. 18. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!