Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet ellenem eljaras a...

Lehet ellenem eljaras a tudtom nelkul?

Figyelt kérdés
Nos par honapja valami/valaki alapjan eljutott hozzam a rendorseg, es hazkutatast vegeztek kabitoszer birtoklas miatt, ami miatt mar voltam is bent gyanusitottkent. Viszont kaptam utanna nap egy hatarozatt ami szerint meg hosszabbitjak a nyomozast xy, xy es ellenem a nyomozast kabitoszer terjesztes es egyeb buncselekmenyek miatt, viszont eddig szo sem volt eddig terjesztesrol az esetemben. Szoval valaki ram vallhatott a tudtom nelkul?
2016. febr. 18. 17:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Bizonyíték kell, azt meg nem fog tudni adni erre. Azért hosszabbították a nyomozást, hogy megállapítsák, valóban adtál -e el drogot, hajtják a telefonos, számítógépes adatokat, és további szemtanúkat. Ha tényleg nem árultál, szerintem csak a vétel miatt kell aggódnod. Előzetesben van?
2016. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Vetel miatt mar nem kell, ma kuldtek a levelet, hogy megszuntetik a nyomozast a birtoklassal kapcsolatban
2016. febr. 18. 18:24
 13/19 anonim ***** válasza:
Hacsak nem győz (vagy fizet) meg pár embert, hogy valljanak még ellened, nem kell félned. Ezért szokták a "nagy halat" előzetesbe rakni, hogy ne befolyásolhasson másokat. Ha szabadlábon védekezik, bármi lehet még.
2016. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az se biztos, hogy o ram vallott.. Amugy szabadlabon van
2016. febr. 18. 18:30
 15/19 anonim ***** válasza:
Te akkora idióta vagy kérdező, nem vagy köteles vallomást tenni, ha magad terhelnéd vele. Kár volt bevallani, hogy vásároltál, így vagy tehát jelen a kábítószer kereskedelem és terjesztésben mint vásárló.
2016. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha meg több embert bemártotok, akkor szépen egyben fogják kezelni az ügyeteket, nem szétválasztható és/vagy felfüggesztett lesz a vége számodra vagy elterelés, de legrosszabb esetben letöltendő, de az kirívó esett lenne. Remélem azt nem vallottad be mekkora mennyiséggel és milyen rendszerességgel vásároltál tőle, mert magad ellen tettél terhelő vallomást akkor....
2016. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem pénzbünti és közmunka lesz, ha egyéb nem merül fel és nem volt már sokszor büntetve.
2016. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

De sajnos be vallottam 2 masik emberr egyutt,

Viszont ok nincsenek bent a hatarozatban..

2016. febr. 18. 18:49
 19/19 A kérdező kommentje:
Bar elkepzelheto, hogy tanuvedelembol
2016. febr. 18. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!