Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek a rendőrség...

Mi a véleményetek a rendőrség munkájáról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 19:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Hát nézd, szerintem ez inkább a "névtelen bejelentőt" minősíti, semmint a Rendőrséget. Sok mindenkit elő lehetne venni szerzői jogok megsértése miatt, gyakorlatilag ebből állna a rendőrök munkája. Gondolom ezért nem is erőltetik nagyon. Csak hát ha bejelentés van (mert mondjuk x ki akar b*szni y-nal), akkor kénytelenek kivizsgálni a bejelentést és adott esetben, ha tényleg találnak valamit (márpedig elég sanszos, hogy találnak), akkor nincs mit tenni.

Szerintem...

2010. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szar az egész...
2010. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

A rendőrség megítélése rossz és jogosan!!!!


Hány rendőri visszaélésről olvashattunk és a stiklijeikről,győri vagyok pl csornai rendőrkapitány részegen kivitte az oszlopott bűntetése,nyugdíjazták,Pesten:kirabolnak egy bankot és a kiérkező rendőrők közül egyik pár száz ezret zsebre vág,ami kiderül,felfüggesztett,fogyatékosokat bevisznek a kapitányságra és ráveszik a képen lévő meztelen keblű nőtt tapiza,illetve csináljon úgy,videot csinálnak róla,később erről is hallgatnak,gyerekeket visznek be hogy loptak,mint kiderült nem és a szülőknek nem szóltak több óra hosszat,a gyerekeknek meg felemelt kézzel kellett addig állniuk,mint a bűnőzőknek,egy nénitől tudják meg a szülők,hol vannak a gyerekeik,bűntetést nem tudni,gondolom csekély,pesti főosztályvezető bankot rabol saját autóval rendszámmal,mutatja az eszét stb.


Bocs,de nem a katonkákkal és rendőrőkkel kellene a törvénynek a legszigorúbbnak lennie,és mindkettőnél hány ilyen eset volt és ejnye-bejnyét kaptak,ha civil csinál ilyet,megnézheti magát.


A Pesti tüntetésnél is láttam a tv-ben olyat,hogy nem mertek a dobálokhoz mennie,de arra ment egy bámészkodó és abba rúgtak többször bele,csaj volt,persze a maszk takart,mutattak olyat is aki szintén csak nézelődő öreget vert,szép!!!!

2010. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én 1950 óta mindíg meghallgatom a rendőrségi statisztikát., ami valóban minden évben jobb, mint az előzőben volt. Így már voltaképpen a menyországban élek. Bűnözés nélküli világban. Mindössze a bűn fogalmát kellene módosítani. Pl nem bűn tömegbe lőni. Nem bűn letartóztatott ujjait eltörni az örsön.
2010. ápr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 doboszoli ***** válasza:

Jelen formájában alkalmatlan a feladata ellátására, de nézzük a miérteket.

Az "utcai" rendőrök képzetlenek,(tisztelet a kivételnek,

de mitől lennének gyakorlottak? A hathetes próbarendőrt beküldik az oroszlánbarlangba, magára hagyják, (ld. Tv-ostrom pl.), majd utólag, az okosok kivizsgálják, hogy

mit tett rosszul.

Megalázóan alacsony fizetésért kockáztatják az életüket

nap mint nap.

Korlátozott km-t futhatnak a járőrautók szolgálatonként, de a pizsamás bagázsnak 2-3 gk jár személyi használatra.

Esetleges fegyverhasználatkor nem áll ki mellette a szakma, hanem a saját, erre kitenyésztett kollégái kezelik bűnözőként.

A mégoly lelkesen kezdőből is kiölik néhány hónap, év alatt az ambíciót, beállnak jogsit gyűjtögetni, sebességet mérni, mert abból nem lehet katonai ügyészi vizsgálat, és a végzett munka megítélése az elvárt bírság, és feljelentés meglétének függvényében történik.

Természetesen köztük is van férges rész, mint ahogy gyereket molesztáló pap, meg tolvaj, hazudós politikus...

A tiszti állomány átlagéletkora 40 év sincs.Ezek hol tanulták a szakmát? Hugyoskisernőtől, vagy az iskolapadban? Hol vannak az öreg rókák, akiktől lehetett

tanulni? A Tonhauserek, a Dobos Jánosok, a Jasenszkyk, a

Borgulya Gyulák, és még sorolhatnám. Megmondom. Fel lettek áldozva a politika oltárán. Kiégtek, megkeseredtek, esetleg nem bírta a szívük...

Kaptak helyette kisernőt, Kaczibát, Pintért, stb.

El tudjátok képzelni, hogy hugyosernő a dandártábornoki

rendfokozat eléréséig valami értelmeset csinált, ami előrevitte a dolgot? Én nehezen.

Vagy hány kisernő élősködött a testületben, a végrehajtó állomány létszámának rovására?

Nem tudom a FIDESZ mit kezd ezzel az állapottal, mert igen a fejétől bűzlik, mint az a bizonyos hal.

Vélemények??

2010. ápr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 doboszoli ***** válasza:

07:50-es vagyok valami kimaradt.

Ajánlom elolvasni, Tonhauser László: Nem kérek bocsánatot

című könyvét az objektív megítéléshez.

Ismerte valaki, Bp-en szolgálatot teljesítő egyenruhás Tonhausert fénykorában? Nekem több ismerősőm is mesélt róla, személyesen is találkoztam vele.

Ja! Sohasem voltam rendőr.

2010. ápr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Alátámasztom, hogy műszaki meglétét nem tudják leellenőrizni, mivel erről nem vezetnek adatbázist. Biztosítást viszont letudják ellenőrizni...
2010. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Hát valahogy úgy, hogy műszakit megcsináltatom, megy központi adatbázisba, a rendőr meg keresi a helyi okmányiroda adatbázisába. Biztosítást megnézi, de nem ér semmit, hogy látja megvan. Ha nincs nálad róla papír, büntetés. Persze tőlem hol ilyen, hol olyan papírt kértek. De lényegtelen. Velem már megutáltatták a rendőrséget. Már lassan azt is kezdem szégyenleni, hogy magyarnak születtem.
2010. ápr. 24. 21:39
 19/25 anonim válasza:
Traffipaxos autóban tespedve nehéz elkapni a csirketolvajokat.
2010. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Az is problémás, hogy a kis rendőrt gyakran azért is bűntetik, ha nem a szabvány egyenruhát hordja a szabvány cipővel, hanem felírt ortopéd cipőt...

nagy nagy bajok vannak...

2010. máj. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!