Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek a rendőrség...

Mi a véleményetek a rendőrség munkájáról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 19:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

én Valaha civil voltam, most gyanúsított vagyok, és a következők a tapasztalataim:

a rendőrök valamiért jobban tisztelik a gyanúsítottakat, elítélteket stb mint az ártatlan civileket.

Ha rendőrt látsz, és az a megérzésed, hogy igazoltatni fog, készítsd elő a személyigazolványt, legyen már a kezedben mire odaérsz, mert azt valahogy szeretik. Különösen igaz ez, ha forgalmas busz/máv pályaudvarokon, forgalmas tereken haladsz át, és egyedül közlekedő 20-40 év közötti férfi vagy.

És még egy fontos: ELJÁRÁS ALATT NE VICCELJ, NE POÉNKODJ, NE SÜNÖZZ, Mert ők sem teszik! És a tekinteted legyen egyenes (akkor is, ha egyébként nem az), tiszta, öntudatos.

Gondoljátok át, hogy megéri-e.

2010. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
szerintem egész jó, persze vannak kivételek. Mondjuk én elégge elfogult vagyok velük szemben, mert én is rendőr szeretnék lenni. És leszek is, mivel teszek érte valamit (rendszeresen súlyzózom, felüléseket végzek stb. Persze tudom, hogy nem ennyiből áll az egész,)
2010. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

egy rakás Sz*r

volt olyan, hogy voltam egyik boltba és behivott a biztonsági őr abba a raktárba vagy hova hogy átnézze a táskám, kihivta a fánkzabálokat, pedignemtaláltak semmit, aaztán bevittek a rrendőrségre, bár semmi okuk nemvolt rá!Felis lettek jelentve hogy jogtalanul vittek be!ennyit erről, szoval sz*rt sem érnek! az összeset kikéne irtani, mint a szúnyogokat!

2010. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ha lehetne normális körülmények között fegyvert szerezni (értem azt, hogy fehér embernek ne kerüljön már 2 évbe, meg félmisibe)

akkor semmi szükségem nem lenne rájuk.

Ha baj van akkor lerendezném én (mivel ált úgyis a csokikkal van a baj, akik meg nem kapnának fegyvert termsézetesen).

Egy-két kommandót kéne fenntartani a tényleg problémás őrült mániákus hablablákra, de az állományukat úgy megritkítanám, hogy szerencsétlen pórnépet nem lenne kapacitásuk sz0patni.

valamint természetesen arra sem hogy egy felháborodott tüntető tömeget aki épp ki akarja nyírni gyurcsit feltartsanak.

2010. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hehe... hamar elfogynánk... Bár nem is lenne ennyi gyökér, mint most... :D
2010. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!