Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha segítem a hatóság munkáját...

Ha segítem a hatóság munkáját kaptatok enyhébb ítéletet?

Figyelt kérdés
Büntetőeljárás van folyamatban ellenem. Tettem beismerő vallomást. Ha más ügyekben segítem a hatóság munkáját, kaptatok enyhébb ítéletet, mondjuk letöltendő helyett felfüggesztettet?
2016. máj. 22. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Attól függ. Ilyen kérdésre nem lehet korrekt választ adni.


Spiclikorongot ismered? Ajánlom a South Park idevágó epizódját, ahol Butters nagyanyja unokája torkán a szagtalanító köve

2016. máj. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Szóval a szagtalanító követ le akarta dugni a torkán. Azt ami a WC-ben a pisa között hever.
2016. máj. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez aztán rohadtul értelmes hozzászólás volt és nyilván a kérdező is egyből levágta hogy mire akartál utalni.
2016. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

"egyből levágta..."


Remélem, hogy érti, feleslegesen nem szeretek írni.


Ilyenkor megy a sunnyogás, a kibúvók keresése. Ha első eset, vagy kisebb súlyú érthető, de ahol már letöltendő felmerül (persze, ha nem koncepciós ügyről beszélünk) ott bizony már gondok vannak, és a spiclikorong is befigyel.

Mindenki azt kapja amit megérdemel.


[link]

2016. máj. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de a hatóságok munkáját csak egyetlen módon lehet segíteni, úgy ha spicli lesz az ember?
2016. máj. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát #1 ez egy ízig-vérig értelmes válasz volt. Nem tudom mi a jó abban, ha egy kérdésre ilyen választ adsz. Annyira gyerekes szinten vagy, hogy nem is minősítem. Szerintem inkább ne adj választ, ha csak ennyi tellik ki tőled.
2016. máj. 23. 10:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Gyerekes lennék? Kinek van rendőrségi ügye? Ki a spicli? Ha így fojtatod, emberedre fogsz találni.


Nem tudom, hogy mit követhettél el, de ami letöltendő az nem az ejnye-bejnye kategória.


De egy jó tanácsot fogadj el tőlem. Kezd el szopogatni a tablettákat, hogy mikor odakerülsz már bírja a gyomrod. Mert kellemetlen a hányást is nyelni, mikor csúszik le a korong.

2016. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha tudni akarod, akkor egy balesetben voltam részes, a másik fél sajnos súlyos sérüléseket szenvedett. Én voltam a hibás, de ne ittas vezetésre gondolj. A hatóság segítése abban merül ki, hogy volt a balesetnek egy harmadik résztvevője, aki ismerősöm és elment a helyszínről. Szerintem ez nem a gyilkosság kategória, mert te látatlanban elítéltél.
2016. máj. 23. 20:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól még nem kapsz enyhébb büntetést, hogy bemószerolod az ismerősödet, aki feltehetőleg ki akar maradni ebből. Ez is elég komoly dolog, de attól, hogy ő elment semmin nem változtat (persze, ha nem volt ő is hibás). Maradjunk annyiban, hogy gondold át a szituációt, és ne keverd a sz@rt.
2016. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tisztelt "spiclikorongos" válaszadó. Azért írok most ide, hogyha esetleg mást is érdekel, igenis megéri segíteni a hatóság munkáját, ugyanis ezt mérlegeli a hatóság és a lehetséges keretek között honorálják ezt a szándékot. Látod talán csak nem kell illatosító korongokat szopogatni. Gondolom most nagyot csalódtam, de máskor talán nem írkálsz flegma válaszokat, normális hangnemben feltett kérdésekre.
2016. máj. 31. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!