Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha segítem a hatóság munkáját...

Ha segítem a hatóság munkáját kaptatok enyhébb ítéletet?

Figyelt kérdés
Büntetőeljárás van folyamatban ellenem. Tettem beismerő vallomást. Ha más ügyekben segítem a hatóság munkáját, kaptatok enyhébb ítéletet, mondjuk letöltendő helyett felfüggesztettet?
2016. máj. 22. 23:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne szítsd a tüzet, szerintem hagyjuk elenyészni a kérdést.


A környékünkön egy bidám-bidám volt a rendőrség legnagyobb besúgója, mellette többet lopott mint a társai együttvéve. Hiába volt spicli, ugyan úgy rázárták a kaptárt, mert nem mutatott javuló tendenciát. Az unokatestvére szintén ideig óráig garázdálkodott, lopott amit ért... egy darabig. Egyik nap arra eszméltünk, hogy eltűnt közel másfél évre.


Nem volt elég flegma, mert nem érte el a célját. Habár csak egy bizonyos szintig lehet spicliskedni, mert az felett a spiclikorong a legkisebb megalázás.

2016. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazad van hagyjuk. Csak rosszul esett hogy spicliskedésről volt szó, holott semmi ilyesmi nem volt.
2016. máj. 31. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!