Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendörség komolyabban veszi...

A rendörség komolyabban veszi az olyan feljelentéseket, ahol az adott személy ellen többen is tettek feljelentést?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 12:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezt sem tudom milyen. Mármint az utasnak álcázott koldus. De ha utasnak van álcázva akkor ugy néz ki mint egy utas talán. Vagyis rendőrnek nem szúr szemet. De még akkor sem ha kéreget.

Akkor ujra: ha úgy gondolod rendőrre van szükség akkor hívd őket, várd meg és mond el mi a gond.

2016. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az internetes zaklatással szemben is van megoldás, mivel erre a területre is vonatkoznak a törvények.

Mellesleg, ha interneten keresztül fenyegetnek meg, akkor még egyszerűbb a dolgod, ugyanis készítesz egy képernyő fotót, (kézzel fogható bizonyíték) azzal bemész a rendőrségre és megteszed a feljelentést.

A rendőrségnek megvan hozzá a technikai apparátusa, hogy ki tudja nyomozni a fenyegetés forrását.

(Amit az internetre egyszer kiír vagy feltölt valaki, az örökre ott marad, még ha ő látszólag törli is, akár évek múlva is megtalálható.

Vannak bizonyos szerverek a világ több pontján, amik rendszeresen mentik az internet teljes tartalmát.

Én megtaláltam olyan accountomat, benne az összes tartalommal, amit 6 éve töröltem, !)

Életellenes fenyegetés esetén, súlyosságától függően, akár letöltendőt is kaphat az illető!

2016. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!