Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerinettek ez zaklatásnak...

Szerinettek ez zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés
Főként rendörktől krédezném ezt 23 éevs fiú vagyok, tanulok dolgozok rendesen, bezsélgetek egy lánnyal, 2013 óta, mai napig jó ha küldött egy képet, magáról de nem látszik, azon sem, telefonon korábban sokat bezsélgettünk, ő akart nem én, küldtem neki ajándékokat. Szerintetek az zaklatásnak minösűl ha soha nem láttam őt, és csak kiváncsi vagyok rá hogy hyogan néz Ki? Nem járok oda ahol lakik, facebookon szoktam ne irogatni és ennyi. De azt modnta fele akar jelenteni,, oké én ebeb belgyezek, legalább láthatom. SzeirnetteK,? Meg hogy miért facebook alapján kell kiismerni a másikat.
2016. jún. 29. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy így volt ahogy leírtad, és igen zaklatás.
2016. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatoddal megválaszoltad az összes többit. :D

Mondjuk én lány vagyok, és van pár ilyen fiú ismerősöm, de ha nem lép se előre, se hátra a kommunikáció (élő találka irányába) akkor jegelem az illetővel a PÜ. váltást... Illetve akkor is, ha az illető gyakran és számonkérően kommunikál velem, hogy miért nem írtam, mit csináltam.

A lány se 100-as, de te se. Tessék fölállni a géptől, nyár van, vadássz le valakit egy koncerten. Fürtökbe lógnak a csajok és nem csak egy estés szexre, de jó beszélgetésekre, barátokra is várnak.

2016. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"De azt modnta fele akar jelenteni,, oké én ebeb belgyezek, legalább láthatom."


Igen, ez egy rohadtul ijesztő és creepy mondat, szóval ja, zaklatás. Nem kell ennyire ráakaszkodni egy csajra, akit nem is ismersz. Lesz még más.

2016. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kizártnak tartom, hogy így volt ahogy leírtad, és igen zaklatás..... ... Igy volt ez első... Ez egy bonyolzult dolog, nem is nagyon szeretnék ebbe részletesen belemenni, nem láttam a csajt, ethát azt sem tudodm hogy lány-e:D teleofnba lány hangaj volt:D de 2 évig irogatott nekem, én oylan vagyok hogy senkivel sem barátkozok, főleg nem neten, de oké.. küldtem neki ajándékokat.. azokat természetesen elfogadta, akko sem mondta hogy zaklatom. Majd váltott egyte hogy nem kiváncsi rám, mert hogy én talizni akarok vele,, Ő valamiért nem akart, ezért hogy én ezt mondtam neki, letiltott.
2016. jún. 29. 15:46
 5/14 A kérdező kommentje:
mellesleg én senkire sem avgyok kiváncsi, nem akarok se abrátnőt, se senkit, csak annyi a tiszeteletre méltó, hogy legalább küldhetne magáról képet. Hogy ki ő?. Ezélrt irtam, nem baj jelentsen fel, midnketten fizetünk bírságot.
2016. jún. 29. 15:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Zaklatás. Mert ha elküldött hideg éghajlatra, utána nem lenne szabad keresned
2016. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet nem akarja, hogy tudd hogy néz ki, mert csúnya vagy csak egy férfi. Ki tudja?
2016. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az oké... de én nem láttam az ascajt, már ha csaj,, ő volt rám kiváncsi nem én rá. régebben. És hoygah fiú:D?. Tehát most mind1. Akkor jelentsen fel,, én 70 ezert kölöttem rá küldtem neki postán, . ilyen ajándékokat. Érdekes akkor még nem mondta hogy zaklató vagyok.
2016. jún. 29. 15:53
 9/14 A kérdező kommentje:
Deaz ajéndékokat akkor vagy a pénzt visszakérhetem tőle igaz?
2016. jún. 29. 16:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd békén... Az a szomorú, hogy ezt te így látod, hogy nincs szükséged senkire, csak Rá vagy kíváncsi. Ugyan mitől több vagy jobb, mint bárki? Lehetett szar napja, mikor letiltott, lehet, hogy betelt nála az a bizonyos pohár. Azért ha kinyilvánítod, hogy találkozni akarsz vele, akkor benne van a pakliban, hogy ő nem akar. A fent boncolgatott okokból, mint férfi, csúnya stb.Ez nemtől függetlenül így van, hogy 50-50%, hogy akar e találkozni. Engem is hagyott már lógva fiú, ha szóba hoztam, hogy találkozni kéne. Nem egy sok. De sokkal találkoztam is. Nem ügy.

Van egy fiú ismerősöm, akit egyszerűen havonta le kell tiltanom, mert imád írogatni, kb. regényeket, és kiakad rám, ha nem válaszolok. Megismertem már a baráti körében sokakat, és kb. minden lány hasonlóan van vele, és ő el is fogadja ezt, hogy igen tudja, hogy tud sok lenni. És sosincs harag, ha ismét szóba-írásba elegyedünk. Azt hiszem ez a barátság.

Az ajándék miatt sajnállak, látatlanba még sosem jutott eszembe komoly ajándékot adni, de vedd úgy, hogy ez a tanulópénz.

2016. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!