Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerinettek ez zaklatásnak...

Szerinettek ez zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés
Főként rendörktől krédezném ezt 23 éevs fiú vagyok, tanulok dolgozok rendesen, bezsélgetek egy lánnyal, 2013 óta, mai napig jó ha küldött egy képet, magáról de nem látszik, azon sem, telefonon korábban sokat bezsélgettünk, ő akart nem én, küldtem neki ajándékokat. Szerintetek az zaklatásnak minösűl ha soha nem láttam őt, és csak kiváncsi vagyok rá hogy hyogan néz Ki? Nem járok oda ahol lakik, facebookon szoktam ne irogatni és ennyi. De azt modnta fele akar jelenteni,, oké én ebeb belgyezek, legalább láthatom. SzeirnetteK,? Meg hogy miért facebook alapján kell kiismerni a másikat.
2016. jún. 29. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, zaklatásnak minősül.



A helyesírásodért már megérdemelnél pár évet.

2016. júl. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó: Akkkor szinte minden 3 ik ember megérdemelne pár évet, az is aki telefonozik, és nyomkodja a nap 24 órájában.
2016. júl. 1. 09:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdésed jelentettem, mivel helyesírásilag kifogásolható!
2016. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
annak
2016. júl. 3. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!