Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentettek garázdaságért....

Feljelentettek garázdaságért. Mit kaphatok?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka egy szórakozó helyen erősen ittas állapotban széttörtem egy sörös üveget egy velem kötözködő ember vállán, hál istennek nem lett baja pár karcolással megúszta...milyen büntetésre számíthatok?
2016. aug. 18. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
1-től 5 évig terjedő szabadságvesztésre.
2016. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta 2 rendőr is, h valószínűleg pénz bírság, de fene tudja
2016. aug. 18. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah. Pénzbírság.


Néhány ismerősöm x évvel ezelőtt részegen a belvárosban okozott több milliós kárt, amikor különböző kocsikon ugráltak, meg balhéztak. Abból sem lett semmi komoly, csak bírság és kártérítés.

2016. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmire. Én csalás miatt tettem feljelentést, ennek már 2 és fél éve, nulla előrelépés történt. A rendőrség csekkíráson kívül semmire nem jó. Egyébként a rendőr fején kellett volna széttörnöd azt a sörösüveget. Rohad*k banda.
2016. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!