Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért hazaárulózzák és ÁVH-zzá...

Miért hazaárulózzák és ÁVH-zzák a rendőröket?

Figyelt kérdés

Amikor a rendőrök FELSŐBB UTASÍTÁST hajtanak végre és a MUNKÁJUKAT VÉGZIK, például elviszik a szabályszegőket, tüntetést oszlatnak és hasonlók, miért "hazaárulózzák" és "ÁVH-zzák" őket? Ez a munkájuk. Ráadásul ha nem is értenek egyet a főnökeikkel és az emberekkel értenek egyet ( liget, korrupció ellenes tüntetés, stb. ), akkor is felsőbb utasítást hajtanak végre, aminek nem szegülhetnek ellen ( rendőri eskü, kötelesség + kirúgják érte őket ). Ezt nehéz megérteni?

Sőt, ugyanilyen elven amikor eldurvul a tüntetés és a rendőrökre támadnak... Mintha bármiről lehetnének, kiküldték oda őket, hogy a tüntetést tartsák törvényes keretek között. Lehet ennek ellent mondani, de az esetek 90%-ában ezért vannak ott ( a maradék 10% még többnyire fidesz ellenes tüntetés, amikor is szintén parancsot hajtanak végre a rendőrök, de nem a törvény be nem tartása miatt adják ki a parancsot a felettesek ).


2016. szept. 14. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Az 56-os forradalom idején a rendőrök raktárszám adogatták a lázadóknak a fegyvereket és ellátmányt.Most mit adnak? Vagy tíz éve mit adtam 2006-ban? Lóf**zt.Behrcolták őket a kapitányságra és szétverték szerencsétleneket,aztán meg kapták a kitüntetéseket.

Ezek is ávósok,ne aggódj

2016. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Mert kicsit fogyatekosok itt az emberek. Amit nehany tuntetesnel csinaltak a rendorok az valoban gyalazatos volt, de inkabb az a problema hogy erre utasitottak oket.


Egyebkent nekem soha nem volt rossz tapasztalatom rendorrel, ok nelkul soha nem buntettek meg, soha nem voltak tiszteletlenek vagy fenyegetoek. Feljelentesnel a lehetosegeikhez kepest segitettek.


Persze a hibas trafipax miatti irrealis birsag meg hasonlok bosszantoak de azert messze nem erdemlik hogy a fenti jelzokkel illessek oket.

2016. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

"Amikor a rendőrök FELSŐBB UTASÍTÁST hajtanak végre és a MUNKÁJUKAT VÉGZIK, például elviszik a szabályszegőket, tüntetést oszlatnak és hasonlók, miért "hazaárulózzák" és "ÁVH-zzák" őket?"


Mindez kifogás, a felelősség áthárítása. Megtehetné, hogy politikussegg-nyalás helyett felmond, és elmegy a szalagra háromszor annyi pénzért. Csak ugye a hatalomvágy... Nem véletlen, hogy egy pohárból isznak a politikusokkal.

2016. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Erről beszélek!

Kettő másik kommentelő!Igazatok van!

Főleg az utolsónak.

2016. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg milyen igaz amiket leírnak ide a kommentelők.Engem mág nem büntettek meg,de amit látok az vérlázító.
2016. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Személyes tapasztalatok 2006-ból: voltak a rendőrök közt kimondottan pökhendiek, durvák, magukat akcióhősnek vagy valamilyen bandaháború résztvevőjének képzelők, ugyanakkor voltak köztük szakszerűek, rendesek és olyan is, akik láthatóan szégyellték magukat azért, amit tenniük kell.


Sokan azért utálják őket, mert a mindenkori kormány magánhadseregként használja őket, sokszor politikai célokra. Emellett nyilván vannak az embereknek negatív tapasztalataik is, amikor a kevésbé attraktív rendőri állománnyal van dolguk.

2016. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Hál'istennek senki se áll melléjük,mert csak megkeserítik a kisember életét!

Láncos kutyák...

2016. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
87%

hát nekem eddig csak készenléti rendőrségről van rossz tapasztalatom bunkón trágárul beszéltek velem meg másokkal ok nélkül de ez csak egy eset lehet a többi normális.

az egyszeri ha lehet így fogalmazni mezei rendőrölkel nincs bajom.

2016. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Most,hogy végigolvastam a kommenteket,egyetértek az őket szidókkal.Nem jól teszik a dolgukat sajnos...
2016. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Waff ***** válasza:

Hát engem eddig összesen egyszer (azaz egyszer) igazoltattak. Ennyi volt eddig az összes "élményem" az úgynevezett rendőrökkel. Mindezt valami olyan pökhendi hangnemben, olyan paraszt módon, hogy elsőre az villant be...hogy ez valami rejtett kamerás izé lehet :) Tényleg szégyen és gyalázat amit művelnek, normális jó érzésű ember nem megy rendőrnek, nem cseresznyézik velük. Az én szemembe MINDEN rendőr bűnöző.


"Amikor a rendőrök FELSŐBB UTASÍTÁST hajtanak végre és a MUNKÁJUKAT VÉGZIK, például elviszik a szabályszegőket, tüntetést oszlatnak és hasonlók, miért "hazaárulózzák" és "ÁVH-zzák" őket? " Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha már olyan jó érzésű, vitéz legények lennének.... simán lenne joga MEGTAGADNI a parancsot. Ezzel az erővel ha arra utasítanák hogy lőjön a tömegbe (pl mint 2006-ban, és most lényegtelen hogy gumi vagy fém lövedékkel, éles lőszerrel is gond nélkül megtették volna) akkor belelő a tömegbe??? Mert ez a rendőri eskü, a kötelesség? Lehet így is feltenni a kérdést....

Teljesen egyet értek az emberekkel akik hazaárulózzák és ávéházzák őket. Mert azok. Hazaárulók és kőkemény BŰNÖZŐK.

2016. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!