Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Határvadásznak lehet tetkója?

Határvadásznak lehet tetkója?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látom hogy határ vadászokat keresnek,a kérdésem az lenne az alkaromon lévő tetoválás kizáró ok lehet? Kedvenc csapatom címere mellette olaszul van felirat.
2016. szept. 19. 12:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
4%

19.26.


Nyugodtan lehet sértegetni, magát minősíti mindenki.


Nem írtam mást, csak annyit, hogy a tetoválásnak mély pszichológiai okai vannak, amik alkalmatlanná tehetnek bárkit pl. a határvadászságra.


Az okok mélyebbek, mint az eredmény; ha nincs választás, vagy ki van szolgáltatva az ember, akkor nincs mit tenni, nyilvánvalóan.


De akinek elég pénze van, hogy ne kerüljön kiszolgáltatott helyzetbe, annak jó.


Másfelől, talán jobb is, ha valaki őszintén megmutatja a gondolkodását eltűntethetetlenül, hogy tudjuk, ki is ő, hogyan gondolkodik. Pillanatok alatt, egyből félreérthetetlen információkat kapunk, csak köszönet illeti érte.

2016. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Orfeus ***** válasza:

Ez az ember tuti beteg gyerekek. A kérdésre nem válaszol csak kerülgeti, trollnak is nagyon gyenge...


Aki tetovált az csak rossz ember lehet, ezt is megtanultam :D Akkor az egyetemi professzoromnál is biztos vmi nem stimmel, nálam se, nagybátyám sürgősségis és biztos nála se. Pedig a random 3 ember közül mindenkinek pénzes felmenője van...

Sőt, közgazdász vagyok 8 milis fültágítóval :O Durva mi? :D


Szerintem annyira egyszerű a képlet, hogy nem mersz csináltatni tetoválást mert félsz tőle, ezért akinek van az biztos hülye. Ennyi.

2016. szept. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én például édesapám utolsó szavait tetováltattam a karomra. Miért? Mert ő volt a legfontosabb ember az életemben. Még fiatal voltam, amikor meghalt, és számomra a mai napig sokat jelent, amit akkor mondott. Ezért miért ne lehetnék rendőr, tűzoltó, orvos, vagy akármi?
2016. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
4%

Orfeus;


Melyik fizet többet, a tetoválás propagálása, vagy a fültágításé?

2016. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%-os, te beteg ember vagy!
2016. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha az el nem adottság vagy az őszinteség már betegségnek minősül, akkor nyugodtan.
2016. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Orfeus ***** válasza:

Sajnos egyik sem fizet, pedig beszállnék a bizniszbe. A 46% az nem véletlen.


Én nem terjesztettem hogy kell tetkó vagy fültágító. Én azt mondom hogy vannak buta emberek mint te is. Nincs tetoválásod. Nem akarsz, mindenkinek van már stb stb. Nincs ezzel baj, van sok ilyen ismerősöm, nem kell mindenkinek tetoválás.


De az hogy kiáll valaki amellett h kb fejben nem tiszta és nem érthet a munkájához egy hivatásos, tetovált ember. Ezt nem hogy nem tudom elfogadni, hanem arra vezethető vissza, hogy nem ahoz a régethez tartozik aki elvből nem akar tetkót, esetleg semmi nem tetszik, stb.


Hanem az aki féltékenyen bámulja az embereket akik hajlandóak voltak időt, pénzt és fájdalmat áldozni azért amit ki akarnak fejezni magukon. Az ilyen embereket nem tudom sajnálni, csak szánalommal kezelni. Rengeteg tetovált tűzoltó, katona, rendőr, orvos stb van, akik naponta életeket mentenek, vagy sajátjukat kockáztatják ha kell.


Arra lennék kíváncsi hogy aki pszichológiailag arra is alkalmatlan hogy határvédelmi feladatot ellásson, akkor egy orvos hogy tud x évet lehúzni az egyetemen, vagy esetleg akármelyik rendészeti ágazatban a sokszor több diplomás, több nyelvet beszélő emberek.


Mert ugye ők nem alkalmasak erre, mégis értelmiségi mindegyik. De akadnak ilyen semmirekellő hozzászólók akik 8 általánossal rendelkeznek jó esetben, félnek a tetoválástól, pénzük nincs rá, és könnyebb ilyen hülyeségeket magyarázni, féltékenykedni, mint megbékélni azzal hogy van aki vállalja egy életen át.


A tetoválást vállaltuk, fültágítást vállaltuk egy életre. Gondolom esetleg a mártírokat akik kiálltak 1-1 ügy érdekében és életüket áldozták, ők sem voltak rendben ugyebár, mert kiálltak egy ügyért, és vállalták azt, mindegy mit gondolnak az emberek.


Sajnálom hogy ingerszegény környezetben nőttél fel, de tényleg.

2016. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
14%

22.31.

Mondatonként elemezni lehetne a hozzászólást. Nincs értelme; nagyon jól bemutatja a gondolkodást.


Egyetemet, akármit, egy bizonyos intelligenciaszint fölött bárki elvégezhet.

Újabban már olyan hírek is voltak, hogy Down szindrómások is.


És vannak írástudatlan emberek olyan életbölcsességgel, amit könyvekből nem lehet megtanulni.


A papír az csak papír, a tetoválás is az, ami, az emberi bőr tudatos károsítása. Csak tessék várni, már vannak cikkek róla, hogy az évtizedekkel ezelőtti tetoválásoknak milyen következményei lettek.

Csak remélem, hogy nem közpénzből fogják gyógyítani , mint a tüdőrákot, pl.

2016. szept. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Orfeus ***** válasza:

Te nagyon buta ember lehetsz, de komolyan :D Iszonyat hogy ilyen emberek léteznek.


Nem tudod megmagyarázni miért mondod ezt, csak védekezel, és hülyeségeket magyarázol.


Kíváncsi lennék a cikkekre, azokra is ahol Maori tetoválásokról beszélnek, ami nem pár évtizedes, mert ugye gondolom azok is nagyon rosszak. Akár csak a jakuzák akik nem kevés tetoválást viselnek, gondolom abba haltak bele. Az hogy a bőrrákosok 65%-a nem tetovált gondolom az biztos kamu, mert ezt is ki tudod magyarázni valami félrebeszéléssel.


Ahelyett h bevallanád hogy féltékeny vagy..

2016. szept. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Jelentkeztél végül? Sikerült?
2017. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!