Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek a rendőrökről?

Mi a véleményetek a rendőrökről?

Figyelt kérdés

Őszinte véleményt kérek, mindegyik értelmes választ zölddel értékelet.

Gyorsak, lassúak, jól dolgoznak vagy sem, miért és hasonlók, azaz véleményt szeretnék hallani, nem annyit hogy pl.: "pénzkidobás".


2016. okt. 5. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Se dolgom, se problémám nem volt még velük.

Nem igazán értem a rendőröket szidó embereket.

2016. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Személy szerint örülök ha rendőröket látok a közelemben, valahogy biztonságérzetet ad. Rendőrségi intétkedésnek nem voltam még alávetettje, nem tudom az milyen.
2016. okt. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Baluba ***** válasza:
76%

Lehetetlen egy ekkora szervezet tagjairól általánosan bármit is írni, illetve általánosítva gondolni rájuk.

Persze ettől függetlenül mindenkinek, nekem is vannak előítéleteim velük szemben. Azaz amikor megállítanak kocsival, igazoltatnak az utcán, stb, akkor az első, ami beugrik, hogy már megint egy hatalommániás, buta ember szeretné rajtam kiélni a hajlamait. Ettől függetlenül a következő pilanatban, amikor megkezdődik az interakció, már csak a konkrét emberrel foglalkozom, hogy ő hgyan áll hozzám, én is úgy állok hozzá.

Mint írtam, elég sokszor találkozok buta és/vagy hatalommániás rendőrökkel, de ismét meg kell jegyezni, hogy nem általánosíthatunk.

Magáról a szervezetről azt gondolom, hogy nem megfelelően van használva (pl biztonságos közlekedésre ösztönzés helyett büntetésre mennek - ami nem a kirendelt járőr hibája), illetve mint a legtöbb állami szervezetnél, a versenyhelyzet hiányában kevéssé motivált és hatékony a munka, kevés az innováció.

2016. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Vannak jó rendőrök,meg vannak rosszak is.A kettő között meg ott a nagy átlag.Ez így van a lakatosoknál is csak a rendőri munka látványosabb.
2016. okt. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt velük problémám,így legfeljebb a különféle rendőrségi hírek alapján tudnék róluk véleményt mondani.Annak viszont azért nem lenne értelme,mert a médiákról,amelyek tájékoztatnak(rendőrségi ügyekről is),viszont határozottan negatív véleménnyel vagyok. Többnyire azt sem hiszem el nekik,amit kérdeznek.
2016. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!