Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakinek lehallgatja a...

Ha valakinek lehallgatja a rendörség a telefonját (olyan dolgott csinált), akkor csinálhate olyat a rendörség hogy korlátozza a hivasokat?

Figyelt kérdés
Ugy értem a kimenött meg a bejövött!De csak is egy számra vonatkozoan ,ami szintén benne van valószinüleg a lehallogatásban ez a telefonszámotis hallgatják.Máshová tudok telefonálni!Bejelentettem a Tcom-nál NEM TALÁLTAK SEMMI GONDOTT A VONALAL!Akkor mitöl kapcsol szét a vonal kb.1 perc után mindig ,és csak is arra az egy számra vonatkozik ,ha mást hivok nem kapcsol szét!Meg ha a másik szám ami szétkapcsol nálam az is tud hivni másokat sokáig beszélni és nem kapcsol szét.Ez a rendörség csinálja?
2008. okt. 4. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azzal a másik számmal van gond?

Amúgy valami olyat csináltál, ami miatt lehallgathatnak?

2008. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De a másik szám is bejelentette a Tcomnál ,és ott sem találtak semmit.A másik szám is tud másokat hivni.Csak mi nem tudjuk egymást mert szétkapcsolja valami...
2008. okt. 4. 13:48
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen swajna belekevered a másik szám is meg én is az ügybe a rendörség voltak házkutatáson nálam is,nála is a másik számnál,és felirták a telefon számainkat.
2008. okt. 4. 13:50
 4/11 A kérdező kommentje:
Léci segitsetek!Ha van itt rendör választ iró ugy láttam van irjon,köszi.
2008. okt. 4. 13:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a rendőrség csinálná...Mi értelme lenne? Ha mind a ketten gyanúsítottak vagytok, akkor pont annak lenne értelme, ha a ti beszélgetéseteket tudnák lehallgatni, és akkor nem akadályoznák ezt. Ez valami technikai hiba lehet! Egyébként miért vagy olyan biztos benne, hogy lehallgatnak? Azért mert gyanúsított vagy egy ügyben, és házkutatást végeztek, még nem azt jelenti, hogy egyből le is hallgatnak.
2008. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Beszélgetünk mindenféléket, és azért lehet az üggyel kapcsolatban is..Sajna távol lakunk egymástól és tanácsokat kértem töle hogy mit csináljuk eladjuk-e a lakást stb..És utána jelentkezett a gond
2008. okt. 4. 14:00
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet poloska is van nálunk?Newm tudja valaki poloskát kiknél helyez el a rendörség?Lopással kapcsolatban teheti hogy poloskát rak be a lakásba.Olyan undoritó hogy mindent hallhatnak még az is este mit csinálunk..
2008. okt. 4. 14:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad már telefonfülkéből hívni?

Ha megpróbálod, a telefonodat semmiképp ne vidd magaddal, vagy kapcsold ki és vedd ki az aksiját.

2008. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd. Poloskát nem a rendőrség telepít. Ahhoz komoly bírói engedély kell! És általában vmi komoly gyanú esetén, drog-, vagy fegyverkereskedelem, minden olyan komolyabb dolog, ami a magyar nemzet biztonságát nagyfokúan veszélyezteti. Ha ezek nem állnak fenn, nem hiszem, hogy lenne nálatok poloska! Manapság egyébként meg mindennek utána lehet járni, ha az utcán vagy, ott is megvagy figyelve, az üzletekben, étteremben, lassan mindenhol vannak kamerák, és mikrofonok!
2008. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De mit lehet tenni?ALÁIRTAM A HÜSÉGidöt lemondani nem tudom ,mert a tcom azt mondta jó a vonal?Meg probálom telefon fülkéböl de valoszinü sikerülni fog mert mások tudják hivni...
2008. okt. 4. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!