Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakinek lehallgatja a...

Ha valakinek lehallgatja a rendörség a telefonját (olyan dolgott csinált), akkor csinálhate olyat a rendörség hogy korlátozza a hivasokat?

Figyelt kérdés
Ugy értem a kimenött meg a bejövött!De csak is egy számra vonatkozoan ,ami szintén benne van valószinüleg a lehallogatásban ez a telefonszámotis hallgatják.Máshová tudok telefonálni!Bejelentettem a Tcom-nál NEM TALÁLTAK SEMMI GONDOTT A VONALAL!Akkor mitöl kapcsol szét a vonal kb.1 perc után mindig ,és csak is arra az egy számra vonatkozik ,ha mást hivok nem kapcsol szét!Meg ha a másik szám ami szétkapcsol nálam az is tud hivni másokat sokáig beszélni és nem kapcsol szét.Ez a rendörség csinálja?
2008. okt. 4. 13:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz csinálni. És igen, könnyen megeshet, hogy lehallgatják a vonalat. Még akkor is, ha ezt nem tehetnék. Én voltam már "áldozata" egy családi ügynek, melyben az egyik érintett férje rendőrkapitány volt, és valami csoda folytán bírói engedély nélkül is sikeresen "visszamondtak" olyan dolgokat, amiket telefonban mondtunk el... Persze bűncselekményről szó sincs. Csak kíváncsi volt a másik fél...


Mivel a T-Com állítása szerint a vonal rendben van, így az jó eséllyel rendben is van. Ha nem így van, akkor kérhetsz NHH-felülvizsgálatot, akkor ők kimennek, és ellenőrzik a vonalminőséget, jegyzőkönyvezik. Ha minden rendben, te fizeted, ha valami hiba van, akkor a T-Com.

2008. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!