Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Garázdaság miatt milyen...

Garázdaság miatt milyen büntetésre lehet számitani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még januárban történt,hogy édesanyám ment az iskolába hogy elhozza a 9éves húgomat.Van egy kis osztálytársa aki mindíg bántotta,olyanokoat mondott a tesómnak hogy élve elássa.Mivel ennek a kislánynak az anyja is épp akkor ért oda a gyerekért,anyám szólt neki,hogy legyen szíves beszéljen a lányával,hogy hagyja békén a tesómat.Erre a másik anyukának az volt a reakciója,hogy anyát elkezdte löködni,rúgdosni. Persze az én anyámnak se kellett több,ő is vissza rúgott.(senki nem sérült meg.)A feljelentést anya tette, plusz volt még két tanúja is,akik a rendőrségen elmondták hogy a másik anyuka többször megfenyegette őket is.Az ügyészségre került az ügy,de ők vissza dobták a rendőrségnek.Anya volt bent múltkor,vettek tőle ujjlenyomatot.Ma küldték a levelet,hogy anyámat hozták ki bűnösnek,és hogy nem lehet fellebbezni. Azt tudni kell hogy mikor,ez az eset volt akkor anya mondta a másik nőnek,hogy gyere ha verekedni akarsz.Erre azt mondták a rendőrségen,hogy anya verekedésre bíztatta a másik nőt.Mit lehet ebben a helyzetben tenni,mi lehet a büntetés? (nem vagyunk romák)
2016. nov. 2. 14:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodj meg, édesanyád ártatlan. A cigányasszony volt a bűnös.
2016. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak félek,hogy mi lesz ebből az ügyből.
2016. nov. 2. 16:01
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem fogják lecsukni. Pénzbüntetés előfordulhat, ami a legtöbb magyar háztartást kellemetlenül érinthet.


Olyan egyébként nincs, hogy ne lehetne fellebbezni, hacsak nem a Kúriától kaptatok harmadfokú ítéletet. Vagy a levél hamis, vagy az illetékes hatóságok szabálytalanul dolgoznak.


Ha mégis a Kúriánál jár már a dolog, akkor meg pár dolgot kifelejtettél a történetből, amit érdemes lenne pótolni...

2016. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Már egyszer fellebbeztek,amúgy én is csak ennyit tudok,amit leírtam.Nem lakok már otthon,igy csak azt tudom amit elmondanak.Majd megyek haza,elolvasom a leveleket,mert még azokat sem láttam.
2016. nov. 2. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!