Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyenkor besúgásnak számít...

Ilyenkor besúgásnak számít rendőrt hívni vagy szimplán nem szokás?

Figyelt kérdés

Szóval múlt héten Budapesten voltam. Jegyet elég nehéz szerezni az automatákból, mert vagy nem működnek vagy nem fogadnak el készpénzt. Mindig bosszant, hogy ez miért van.

Amikor villamosoztan (fényes nappal, tömegben) meg azt láttam, hogy a megállóknál bizonyos emberek ilyen fapálcikákkal nyúlkálnak az automatákba, oda, ahol a jegyet dobja ki. Több megálló előtt is eljüttünk már szinte mindegyik üzemen kívül volt (gondolom ez miatt).

Ez normális? Mert úgy vettem észre, hogy senkit sem érdekelt, pedig elég sokan voltunk. Ilyenkor érdemes lenne oda rendőrt hívni pl.? Vagy nincs is értelme?



2016. nov. 4. 12:33
 1/2 A kérdező kommentje:
*n helyett m
2016. nov. 4. 12:41
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Nem sok értelme van. Garázdaság miatt előállíthatják őket, de elég nagy esélyee van megszüntetik az eljárást. Különben isi lyen esetben a készülék fenntartójának és vagy tulajdonosának kell feljelentést tennie.
2016. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!