Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi van Tomcat és a Tolvajkerge...

Mi van Tomcat és a Tolvajkergetők önbíráskodási ügyével? A bíróság már felmentette őket?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Youtube kommentek alapján még tart az eljárás. Az eddigi tapasztalatok alapján évekig fogják húzni az ügyet, próbálnak valamit rájuk kenni, aztán szép csendben felmentik őket.
2016. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

egyes, elég érthetetlen a válaszod már bocs. hogy mi van? próbálnak tehát rájuk húzni vmit azért, hogy majd felmenthessék őket?


egyébként meg közönséges bűnözőkről van szó, tehát nem értem a felháborodottakat. nem, a cél határozottan nem szentesíti az eszközt továbbra se! és akkor ez csak a büntetős része, de tonnányi polgári pert lehetne indítani személyiségi jogsértések sorozata miatt ellenük.

2016. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Közönséges" bűnözők? Ezt a szóösszetételt sosem értettem. Miért, vannak különleges, elit bűnözők is? Vagy úgy érted, hogy mi közönség előtt bűnözünk? Ha igen, akkor magyarázd már el, kérlek, hogy milyen bűncselekményeket követtünk el és mikor. Köszi.


Az eljárást továbbra is húzzák-halasztják. Nincs kiírva még az első tárgyalás időpontja sem. Nem tudom, mit akarnak majd jó két évvel az események után hallani a tanúktól, akik eddig összevissza beszéltek és ellentmondtak egymásnak és sokszor maguknak is. Minderről a YouTube-on találhattok pár videót. Azóta csak annyi történt, hogy jogerősen elítéltek egy rendőrt szolgálati kötelességmulasztásért, mert nem küldött nekünk segítséget, amikor betelefonáltunk, hogy kéne jönni összeszedni a drogos hülyegyereket, akit elkaptunk.

2016. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

na itt kezdődik a probléma ...


mi az h a drogos hülyegyerek akit elkaptatok? mert mégis mi az h elkaptátok? milyen alapon? na meg ugye a rengeteg olyan videofelvétel, amelyen látszanak az arcok, egy tonna személyiségi jogsértés, szóval sztem itt a büntetőügy a legkisebb dolog, ezrével lehetne polgári pereket indítani ...

2016. dec. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"mi az h a drogos hülyegyerek akit elkaptatok?"


Egy súlyosan kábítószer- és gyógyszerfüggő, mentális rendellenességekkel küzdő huszonéves személy, aki kényszeresen követ el vagyon elleni bűncselekményeket, hogy a kábítószert beszerezhesse. Megfelelően szakszerű volt ez a körülírás, vagy még ez sem elég a habfehér polkorrekt lelkednek?



"mert mégis mi az h elkaptátok? milyen alapon?"


Kérlek, jelezd, melyik részét nem érted az "elkaptuk" kifejezésnek abban a kontextusban, hogy egy nagy értékre elkövetett lopás elkövetőjét azonosítottuk és rendőrt hívtunk rá. Azt is, hogy miért nem érted ennek "alapját". A rendőrség és az ügyészség érti, éppen ezért emelnek vádat ellene. Éppen holnap reggel megyek a XIII. kerületi rendőrkapitányságra iratismertetésre. Ha érdekel, tarts velem.


"na meg ugye a rengeteg olyan videofelvétel, amelyen látszanak az arcok, egy tonna személyiségi jogsértés, szóval sztem itt a büntetőügy a legkisebb dolog, ezrével lehetne polgári pereket indítani ..."


Látom, te is egy ilyen önképző amatőr jogász vagy, akikkel tele van az Internet. Ha személyiségijog-sértés történt, akkor annak elszenvedője polgári pert indíthat a területileg illetékes megyei bíróság előtt. Amennyiben nem indít, úgy ahhoz neked nem sok közöd van. Segítek, nem indított egy sem. Most nem megyek bele abba, hogy miért nem jogsértő a Tolvajkergetők sorozat semmilyen szempontból, mert egyrészt alapvető dolgokkal sem vagy tisztában, másrészt kizárólag a saját hangodat akarod hallani, úgy meg nem sok értelme van bármiféle beszélgetésnek.

2016. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
így van, nézd, mindenben igazad van. azt bírom ebben az országban h mindenki jobban ért más szakmájához ... (de azért te csak menj majd a megyei bíróságra, ha megtalálod :D)
2016. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem, tehát szeretnéd magad jogásznak kiadva okosnak látszani, de mivel semmibe nem tudsz belekötni, úgy teszel, mintha Budapesten értelmezhetetlen lenne a "megyei bíróság" kifejezés.
2016. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
mondtam h mindent jól tudsz. az egy másik kérdés h megyei bíróság egész egyszerűen az egész országban nem létezik :) de te csak tudod , nem?
2016. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem, hogy te milyen kis tudálékos majom vagy...


A "megyei bíróság" egy bírósági szint. 2012 óta törvényszéknek hívják a legtöbbet, ettől függetlenül ők a megyei bíróságok. A megyei bíróság a másodfok a járásbíróságok fölött, illetve súlyos bűnügyekben elsőfok, valamint bizonyos polgári peres ügyekben is. A megyei bíróságok másodfoka az ítélőtábla.


Megkérhetlek, hogy ha már sík hülye vagy az élethez, legalább ne játszd a mindentudót?

2016. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!