Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tolvajkergetőknek vége?

A tolvajkergetőknek vége?

Figyelt kérdés

A szellemi atyjuk börtönben van, több tagjuk ellen eljárás folyik, a bankszámlájukat zárolták, csali kerékpárjaik alig vannak, adományokat nem kaphatnak átutalással, a jeladó gyártójuk felszívódott, az új gyártása kétséges, és sok idő.

Szóval akkor megszűnnek, ennyi volt... miért kellett ilyen sok erőszakos cselekményt megvárni eddig a lépésig?



2015. ápr. 30. 13:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
90%

"miért kellett ilyen sok erőszakos cselekményt megvárni eddig a lépésig"


a Tomcat által elkövetett vagy a tolvajok által elkövetett erőszakos cselekményekre gondolsz? (Komolyan kérdezem.)

2015. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
94%
Úgy néz ki ennek vége. Az ötlet jó volt de a kivitelezésbe nem kellett volna az önbíráskodást is beletenni. A rendőrség impotenciáját is elég lett volna bemutatni. Azt, hogy le sem tojják a piti bűnönzést. Dokumentálni, filmezni és nyilvánossá tenni is elég lett volna. Így visszafelé sült el a puska.
2015. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
88%

A rendőrök helyett dolgoztak, ingyen.


Aláásta a rendőrség tekintélyét?

Igen, és?A magyar rendőrség egy nagy nudli.


A rendőrségnek nem csak annak kellene a feladatának lenni, hogy kimegy, ha folyik a vér, hanem az ellopott értéktárgyak visszaszerzése is a feladatuk kellene, hogy legyen.


Magyarországon alacsony a felderítési arány.Nem túl gyakori, ha megtalálnak egy lopott autót vagy biciklit.

2015. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
97%

Elég baj, hogy itt tartanak emberek mint te kérdező!

Nem azt kell támogatni,aki a közjóért dolgozik csapat, hanem az esetleges bűnösségükön kell lovagolni, kárörvendezni.

Akiken pedig segítettek az jó ügye? Te mennyi emberen segítettél már életedben?

A legutóbbi eset miatt Tomcatet azért ítélték el, mert 1 szutykot aki ellopta a csali bicajt felpofozták, ami jogos ha úgy vesszük, nehogy már a bűnösöket ne lehessen megdorgálni, Magyarországon az elkövetőt védi a törvény, nem az áldozatot.

2015. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
97%
Vidéken van pár helyi csoportjuk, talán nekik sikerül életben tartani.
2015. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
62%

egy videót láttam, ahol egy nincstelent, aki félórányi hezitálás után elvitt egy laptopot egy lehúzott ablakú járműből, szívatott a "miért nem dolgozol" "te tehetsz róla, hogy itt tartasz" "dolgozni kéne!" stb szövegekkel, miután az világosan elmagyarázta neki, hogy egészségügyi végzettsége van és sz@r a gerince meg a szíve (ha jól rémlik)


lehet, hogy alapvetően nagyon értelmes, jóindulatú, segítőkész emberek és alapvetően igazi bűnözőket hajkurásznak, nem ilyen tönkrement életű fazonokat és én véletlenül fogtam ki egy rosszabb napjukat, de sehogy sem tudom sajnálni őket

2015. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
19%
Senkinek nem segítettek. A saját bringájukat keresték meg újra meg újra. Az elején mondtam hogy ráfaragnak. De azt nem tudtam hogy Tomcat böriben van.
2015. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
14%
Évekkel ezelőtt ugyanezen az oldalon egy másik nicknévvel megírtam hogy előbb-utóbb börtön lesz a vége. Amikor felborították a Fiat Unot, és megverték az általuk bűnósnek gondolt csövest, már akkor láttam, hogy addig majomkodnak, míg börtönbe nem kerülnek. Obabent aztán együtt lehetnek a tolvajokkal, de ott ők lesznek a kisebbség.
2015. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
86%

"egy videót láttam, ahol egy nincstelent, aki félórányi hezitálás után elvitt egy laptopot

egy lehúzott ablakú járműből, szívatott a "miért nem dolgozol" "te tehetsz róla, hogy itt

tartasz" "dolgozni kéne!" stb szövegekkel, miután az világosan elmagyarázta neki, hogy

egészségügyi végzettsége van és sz@r a gerince meg a szíve "



Jah, hogy ha neked valaki ezt mondja, akkor elhiszed bemondásra.

Jó naiv ember vagy:D



Kérdésre válaszolva:

Már miért lenne vége?

Tomcat százszor volt már előzetesben, most is ki fog jönni és folytatni fogják, nagyon helyesen:)

2015. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
73%
A luxusbörtönt most Tomcat is megtapasztalhatja. Szerintem nem fog tetszeni neki.
2015. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!