Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr szeretnék lenni!...

Rendőr szeretnék lenni! Rendőrök/aki erre a hivatásra tanult, ti mit válaszoltatok az alábbi kérdésre?

Figyelt kérdés

Előszűrésen, és HEK-en is megkérdezik majd, hogy miért szeretnék rendőr lenni.Úgy nagyjából már megfogalmazódott bennem,de mégis... ezt olyan nehéz elmondani.Vagyis annyira nem nehéz, de ott nagyon szórják az embereket, aztán ha valami olyat mondanék, ami a pszichológusnak, vagy akárkinek nem "tetszik", akkor alkalmatlan minősítést kapok!...Az egész felvételi eljárás közül a pszichológiai elbeszélgetéstől tartok a legjobban.:S

Ti mit válaszolnéátok erre a kérdésre/ mit válaszoltatok?

Amúgy igazából nem is gondolkoztam ezen, hogy miért is szeretnék rendőr lenni,csak megtetszett ez a hivatás, és tudom, hogy mire vállalkozok!


2010. máj. 1. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Lesz egy olyan kérdés, hogy zümmög melletted egy légy és lecsapod-e. Arra azt kell válaszolni hogy igen. Vigyázz, légy résen.
2010. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Pedig még lehetnél becsületes ember is.
2010. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy lesz ilyen kérdés, olyanról is hallottam, hogy idegesít-e, ha valaki leköp a járdára, stb...

Na ne már!! Első válaszoló: most szivatsz???:O:OEz SZERINTEM ingerültségre/idegességre utal, miért pont "igen" legyen a válasz??Ugye nem csak ki akarsz cs*szni velem??

2010. máj. 1. 13:05
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem szoktam lecsapni a legyet, majd elrepül...
2010. máj. 1. 13:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Én becsületes embernek tartom magam!
2010. máj. 1. 13:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A pszihológiához egy jótanács: Légy őszinte!

A pszichológián vágnak ki a legtöbb embert, mert ez legkevésbé ellenőrizhető. A pszichológus gyakorlatilga azt ír a papírodra amit akar.

Egy egyszerű példa hugim elhasalt az első körben, fellebezett és a második körben átengedték, és a második pszichológus hozzá tette, hogy fogalma sincs, hogy az első miért rúgta ki. Erről ennyit!

Szerencse is kell hozzá, de ha őszinte vagy, nem vagy hirtelen haragú, lobbanékony természet, amit elsőre megszimatolnak, akkor nagy gond nem lehet. És a teszteknél figyelj nagyon, mindig vannak visszatérő kérdések, másképp megfogalmazva!


Sok sikert!

Egy rendőr!

2010. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 3. 17:43
 8/10 vzs ***** válasza:
Mondjuk, ha rendőr akarsz lenni, és idegbeteg vagy, akkor inkább hazudj! :D
2010. máj. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A korrupt szót mindenképpen tanuld meg helyesen leírni,mert a rendőrsuliban kérdezik;)

Sok szerencsét

2010. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
válaszold azt hogy ez az életcélod,és ezt szeretnéd életHIVATÁSNAK...na ettől szoktak kis híján elélvezni..
2010. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!