Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Határvadászok! Milyen a...

Határvadászok! Milyen a képzés? Az osztály átlagéletkora?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 04:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10 es

Ennek orulok h te sziveden viseled a munkad (viselted mivel ex et irtal) de mibol gondolod h pl60-70% nemfog ugyan ugy helytalnu mint a fentebb emlitett peldam

Biztos van koztuk halatlan undorito erkolcstelen fereg mint mindenhol a bolygon de azokat kikel toloncolni ameddig lehet

De aki normalis es tisztessegesen kozeledik az europai ertekekhez azt nem szabad kinthagyni


Amugy meg ha en be akarok menni valahova de azt mondjak h ide nem jossz be mert mondjuk sapka van rajtad akkor kidobom a sapkat

Ez logikus

Nem tul szep de ez van

Amugy megertem miert akarnak nyugatfele menni

Ott emberszamba veszik

Itthon a menekult taborokba olvastam h valamelyik betegseg eluralkodott orvosi segitseg meg valahol a farzsebve

Szoval ertheto h nyugatra akar menni mind


Es amugy igen ezek a hatarvadaszok (nem hatarorok!!!!) legalabbis szereny véleményem szerint olyan okbol lettek megszervezve mint a TEK

Megnezni h mennyien veszikbe ezt a "migransterrorista" dumat es kiknel hatott a legjobban a gyuloletpropaganda

Ergo ki lesz a legjobb a fidesz maganhadseregebe (mielott szemelyeskedesnek veszed ez a legujabb hatarvadasz kommandonak az en szemszogembeli megitelese)

Itt az emberek meg az orszag vedelme csak masodlagos

De remelem nincs igazam

2016. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor tisztázzuk határőr voltam, határrendész lettem, és rendőr vagyok. Jelenleg a határvédelmet északról idevezényelt közrendvédelmi járőrök adják, de szinte az ország bármely részéről vezényelnek le rendőröket (engem is) 16 órás szolgálatokra, hogy szakaszokat védjünk. Ez elveszi a rendőröket a saját településükről, így az ottani bűnelkövetők most aktivizálták magukat. Jelenleg rendőröket alkalmaznak olyan munkára, amelyet nem a mi dolgunk lenne csinálni.

A határvadászok felszerelésekor már készen lesz a második biztonsági határzár, kamerákkal lámpákkal, és nekik már nem kell X méterenként ácsorogni 12-16 órát a fagyban. Mobil csoportok lesznek, a technikai felszereltséggel, így nem szükséges odavezényelni több száz rendőrt, távol a családjától.

A határvadászok tehát nem magánhadsereg, hanem a közrendvédelmi rendőröket felszabadító, a határ védelmére megalakított egység.


A migránsokra visszatérve. Akit én úgy ismerek, hogy beilleszkedett, azok nem akarták megkerülni az ellenőrzést, ők legálisan tartózkodnak az ország területén. Mondtam, aki menekült, az jelentkezzen a határátkelőhelyen, hogy tessék, itt az útlevelem, Szíriai menekült vagyok, üldöznek a keresztény vallásom miatt, menedékkérelmet szeretnék beadni, melynek elbírálását a biztonságos Szerbia területén megvárom. Nem ez lenne a normális, a törvényes??? Aki menekül, az alkalmazkodjon!

2016. dec. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Ahogy hallom, a jelentkezők zöme nem valami okos ember, igaz ez?"


ha ez nem költői kérdés volt, akkor jól hallottad sajnos, bár inkább a hozzáállással van baja legtöbbnek, azt hiszik, h nem kell tudni semmit egy rendőrnek, vagy határvadásznak, vagy hívjuk akárhogy az adott személyt.


Egyébként korábban se nagyon az értelmiségi emberek mentek rendőrnek, most meg pláne nem. :P :D

2016. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Multkor fizu volt es ugyvoltam vele ma innifogok

Na addigaddig ittam h elhagytam 100€rot a torok etterembe

Masnap visszamentem h nemlattak e veletlen es a kezembe nyomta h tobbet ne igyal ennyit

Megneznem jany igaz hithu kereszteny(ahogy a vezir szonokol) lepte volna meg ugyanezt"


És ennek mi köze ahhoz, milyen vallású az ember? Szted van köze hozzá? Ebből azt vonjuk le akkor, h minden török egy kibebszott becsületes ember? :D Ezt nagyon jól látod, h nagyon kevés kereszténytől kapod vissza a pénzed, de abban is biztos vagyok, h törököknél is hasonló számú embertől kapod vissza, te most épp bemakkoltad. :)

2016. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem vagytok jok semmire
2017. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!