Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha befüvezve gyalogosan...

Ha befüvezve gyalogosan megyek és megállít igazoltatni két rendőr akkor mi történhet?

Figyelt kérdés
Észre veszik rajtam egyátalán?És ha észre is veszik kipakoltatnak minden zsebemet ,táskámat és semmi cuccot nem találnak akkor mi lesz?Házkutatás lehet belőle?És ha a házba sem találnak semmit ,csak simán tökre beszívva sétáltam akkor mit kapok érte?

2016. dec. 29. 13:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kicsit változtak a jogszabályok 2012 óta,de elterelés még mindig van.Elvileg ,ha végig csinálja az ember,akkor vádat sem emelnek ellene és príusza sem lesz,a rabosítási képeket/ujjlenyomatokat is törlik a rendszerből.
2016. dec. 30. 12:06
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok és elnézést kérek, meg voltam győződve, hogy a fogyasztást nem büntetik csak a tartást/terjesztést. Ezek szerint rosszul tudtam.
2016. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
51%
Nem hiszem, hogy egy normális rendőr valami random beszívott gyerekkel töltené ahelyett, hogy cigányokat lincseljen...
2017. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

Nem hiszem, hogy egy normális rendőr valami random beszívott gyerekkel töltené ahelyett, hogy cigányokat lincseljen...


Rasszista vagy aki nem tud egy épkézláb mondatot megfogalmazni...

2017. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Pedig a hármasnak igaza volt, a fogyasztást nem büntetik, csak a birtoklást vagy terjesztést.
2017. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Jaj bocsesz, akkor mostmár mégse, nem olvastam végig a kommenteket
2017. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!