Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Felvételinél baj lehet, hogy...

Felvételinél baj lehet, hogy mindkét alkaromon van tetoválva?

Figyelt kérdés
Rovásírással a 2 gyerekem neve van tetoválva a karjaimra. Félreértés ne essék, nem vagyok szélsőséges egyáltalán. Csak szerettem volna a nevüket tetováltatni és mindkét gyereknek szép magyar neve van, ezért úgy gondoltam, rovásírással lenne az igazi. Az alkarok alsó részén vannak a tetoválások. Elutasítanak emiatt?
2017. febr. 8. 23:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, valószínűleg elutasítanak majd, de legalább te megpróbáltad (te legalább tudni fogod milyen egy felvételi, és ha valaki kérdezi, te már fogsz tudni tanácsot adni neki). Írd meg azt a felvételit szerintem. (Némely hozzászólóval részben egyetértek, de sajnos volt akit felpontoztam (véletlenül), pedig le kellett volna.)
2017. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. febr. 14. 22:25
 13/13 anonim ***** válasza:

nem kizáró ok, több szaksztársamnak is van teljes alkaros tetoválása.

és nem határvadászok vagyunk, hanem rendészetisek.

2017. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!