Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vicceltem, feljelentettek?

Vicceltem, feljelentettek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nővéremet akartam megtréfálni egy levéllel egy intézmény nevében. Az intézményt felhívta, feljelentettek. Szerintetek mi történik, ha a nővérem felhívja őket, hogy csak a testvére viccelt?



2017. febr. 23. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit lehetne több infót adni, de készülj fel h közös lesz a zuhany a dutyiban
2017. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrök is csak viccelnek veled, amikor megbilincselnek és elvisznek. More hát legyen eszed. Ne csinálj rendőrségi ügyeket, mert mész a kóterbe gengszterkedni, mint John Abruzzi.
2017. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a műanyag lakat is rád fog rohadni kispajtás.
2017. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívjátok fel őket, és kiderül, mi történik.
2017. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt ajánlom, hogy már most kezd el edzeni a segglyukad.


"Nővéremet akartam megtréfálni egy levéllel egy intézmény nevében."


Tudod, a vicc csak akkor vicc, ha a másik fél is örömmel nevet rajta. Amit te csináltál, az nem vicc volt, hanem átverés. Ami csak TE számodra okozott örömöt, de másoknak kurv*@*ra kellemetlen! Remélem csak egyedül te fogsz pórul járni.

2017. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 árokpart ***** válasza:
50%
Sima pénzbírságot fogsz kapni vagy még azt sem. Nem tudom miért jó, hogy itt egyes emberek már legszívesebben akasztanának bárkit. Ne is törődj velük kérdező, ebben lelik örömüket. Viszont azért legközelebb ilyenekkel ne viccelődjél.
2017. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom az összes " Rád rohad a műanyag lakat" "Közös a zuhanyzó" hozzászólónak, hogy a legkisebb botlásnál a legszigorúbb büntetést kapják...hiszen mindenki azt érdemli amilyen a felfogása! Ezenkívül aki nem ért a joghoz minek ossza az észt? Sok rosszindulatú segg...hu...lye hozzászóló!
2017. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vicceltél, hát vicceltél, van ilyen. Persze, lehet, hogy nem fosz tudni őszintén nevetni a "poénon".
2017. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!