Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség szokott közúti...

A rendőrség szokott közúti igazoltatásnál drog-gyorstesztet végezni? És ha igen, milyen következménnyel jár ha pozitív a teszt? (pl. : marihuána)

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 13:23
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szerencsére nem túlzol, utolsó...

Egy xaros közlekedésbe kirakott rendőr mégsem ugyanaz, mint a reptéri drogkeresőkutya, nem fog körbeszaglászni, főleg, ha nem vagy a cucc hatása alatt. A másnapos, de józan alkesz is vezethet.

2010. máj. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10esnek, ja, xaros közúti rendőr:) jóhogynem szemével trafipaxol, meg kutyák szigorlatoztatják őket szaglásból, nem? mit szívtál
2012. szept. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vezetés közben ott helyben semmiképp, nem hordanak ilyeneket maguknál. Egyébként voltam már rendesen ilyesmiben, és pont akkor jött egy zsaru, hogy mutassam a személyim, hogy igazoljam magam. Elmondhatatlanul koncentrálni kellett, de nem röhögtem, meg semmi, csak elôvettem, megmutattam, aztán mentem tovább. Annyira senki nem profi, hogy 2 perc után bármit is mondjon.
2015. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!