Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Könyv, film vagy bármi ami...

Könyv, film vagy bármi ami segít megismerni a rendőrök munkáját, életét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Próbálkoztam már több kérdéssel is de nem sok hasznos választ kaptam, ezért próbálkozom másik kategóriában.

Na szóval, rendőrnek készülök, ezért szeretnék olyan filmet, könyvet aminek van valóságtartalma (nem NCIS). Bocsánat, hogy ennyi ilyen kérdést írok ki, de a Google rengeteg ilyen találatot ad ki. Szeretném megismerni a munkájukat az Ő szemszögükből, de tapasztalatokat is szívesen elfogadok, bármi érdekel ebben a témában.Hátha van itt valaki aki tud segíteni.

Talán az is fontos lehet, hogy lány vagyok.

Minden (hasznos) választ és tapasztalatot szívesen fogadok. Előre is köszönöm. :)



2017. márc. 26. 19:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És ez most hogy jön ide ?
2017. ápr. 8. 12:06
 12/14 anonim ***** válasza:

Én elég békés nyugodt ember vagyok, és így válogatom meg a barátaim is. Van két barátom akik, ott hagyták a rendőrséget, mert ők becsületesen akarták végezni a munkájukat, de a rendőr élet nem arról szól. Ott igen is bele kell menni mocskos dolgokba és falazni a többinek.

Én is lennék rendőr mert utálom a bűnözés minden formáját, de rendőr ként én is "bűnözővé" válnék. Még ha mellette mtatnék is fel néhány pozitívumot a munkámban.

2017. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2017. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszait.

Sajnos a KÉRDÉSRE azaz arra, hogy milyen rendőrös könyveket, filmeket ismertek nem túl sok válasz érkezet, de nem is bánom...

2017. ápr. 22. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!