Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok a gazdasági...

Mit gondoltok a gazdasági nyomozó szakirányról?

Figyelt kérdés
Eléggé felkeltette az érdeklődésemet. Aki oda járt/jár vagy hallott róla valamit szívesen meghallgatnám. Mielőtt valaki szólna a tájékoztatót elolvastam, arra lennék kíváncsi konkrétan mit tanulnak, és hogy mennyi esélye lenne egy itt végzettnek a munkájában elhelyezkedni. A többi bűnügyi igazgatás is érdekel, ha arról is tudtok valami bővebb információt meghallgatom. Köszi 18/F

2017. máj. 19. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Létszámstop van. Csak "határvadász"okat vesznek fel. Nincs elhelyezkedési lehetőséged ezen az irányban....sajnos.

2017. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted az unalmas, irodai aktamunkát, akkor neked való.

Gyakorlatilag kb. mintha könyvelő lennél.

A szolgálat kb. 80%-át az irodádban ülve fogod tölteni, jelentéseket, szakértői véleményeket, számlákat, elszámolásokat böngészve.


Az esély az elhelyezkedésre gyakorlatilag 100% lenne, a kérdés csak az, hogy milyen szolgálati helyet csípnél meg. mert nem mindegy hogy kerületi kapitányság bűnügyi osztálya, vagy egy megyei- netán országos hatáskörű kiemelt szerv.

2017. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh, értem. Szóval ehhez mint a legtöbb munkához is szerencse, hogy jó helyed legyen. Bár azt kétlem, hogy létszámstop lenne, vagy tényleg ennyire nincs szükség erre a szakirányra?
2017. máj. 19. 23:54
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
biztos, h helyi szervnél kezdenél. területi szervnél csak azok határ szakirányon lévő hallgatók kezdenek, akik a kr-hez kerülnek, + egy pár közlekedéses, akik a brfk közlek főosztályra. ha valamit nem jelölnék meg egyébként akkor az pont gv meg határ. gv ugyanaz kb, mint egy sima bűnügyes nyomozó és csak +1 államvizsga tantárgy van. határos meg azért nem, mert most nehéz elkerülni a határ mellől. ha nyomozó/vizsgáló szeretnél lenni, akkor sztem csak a sima bűnügy ajánlott. persze te tudod. ;)
2017. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a bűnügy! Gv talán a legnehezebb szak ilyen szempontból mert + 1 gv államvizsgája van... nemkell az még neked a többi mellé... és egyáltalán nem biztos, hogy gv-s helyed is lesz...
2017. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából mindegyik szakiránya érdekelt már régebb óta is, de sosem tudtam pontosan melyik lenne úgymond a "legizgalmasabb", szóval a gny. csak egy irány. Persze gondoltam én a nemzetbiztonságira is, na de azt csak úgy kijelenteni, hogy az lesz valaki... :D
2017. máj. 20. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!