Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik rendvédelmi munkát...

Melyik rendvédelmi munkát ajánlanátok és miért? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel ez a téma, az már biztos, hogy rendőr szeretnék lenni, de tanácstalan vagyok, mert nem tudom, hogy pontosan milyen...

Érdekelne, hogy kinek mi a véleménye arról, hogy (nőként) nyomozóként, börtönőrként, vagy járőrként tudnék jobban elhelyezkedni. Van aki azt tanácsolta, hogy a nyomozói munka lehet talán a legmegfelelőbb, de abból is van gazdasági, bűnügyi stb... Érdekelne, hogy mások mit gondolnak erről. Nyilván azok tudnának a igazán segíteni akik otthon vannak a témában és ismerik a rendőri hivatást de minden válaszért hálás lennék. :) Előre is köszönöm szépen.



2017. máj. 21. 19:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
18%
Semmit nem ajánlok. Korrupt csaló az egész banda, nekem a lelkiismeretem nem engedné, hogy ezekkel a tetvekkel dolgozzak.
2017. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Menj börtönőrnek, személyi-motozónak! - mert ott még a tőled is nyomorultabbak walagában matathatsz. Sok sikert, erőt-egészséget hozzá!
2017. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de ha valaki nem tud értelmes választ írni inkább ne írjon.
2017. aug. 6. 13:38
 14/24 anonim ***** válasza:
4%

Igazad van. Nyilván nem Te tehetsz róla, hogy olyan rezsimbe születtél, ahol a nagyokosok porontyai drága bársonyba csomagolt, agyonfizetett ügyészek lesznek, a tisztességes emberkék meg csak úgy tudnak boldogulni, ha berukkolnak vmelyik erőszakszervezethez.


Ne haragudj!

2017. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Tök komolyan mondom, hogy inkább legyél callcenteres egy multinál, mint bármi a rendvédelemben. NKE rendészeti karos tisztképzésre nem könnyű bekerülni, ennyi képességgel civilként jobban boldogulsz, tiszthelyettesként meg szopás. Börtönőröknek olyan szegények mennek, akiknek nagy dolog a világ végén a börtön mellett egy szolgálati lakás, máshol még szolgálati lakás sincs. Nyomozó munka is csak kívülről látszik romantikusnak. Tiszthelyettesként kb. a legjobb munka szóvívőség egy kapitányságon (nem ez a munkaköre), Járőr meg minden intézkedésről írhatja a jelentést, ha intézkedésnél vagy jelentésnél egyszer hibázik, akkor is nagyon megszívhatja.
2017. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

15-ös!Saját tapasztalat? Én a rendőrségben látok több lehetőséget. De nem vagyok még sem rendőr, sem börtönőr.

A 14-es választ nem értem egyáltalán, megköszönném ha bővebben kifejtenéd.

2017. aug. 6. 17:43
 17/24 anonim ***** válasza:
Kérdezzél, határőr tiszt voltam, majd még rendőrtiszt is pár évig.
2017. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Akkor te mint, rendőr azt tanácsolnád, hogy ne legyek az?

Megmondom őszintén én szívem szerint nyomozó szeretnék lenni, de gondolom sok a jelentkező és keveset vesznek fel. :(

A büntetésvégrehajtás már nem vonz...

2017. aug. 6. 20:27
 19/24 anonim ***** válasza:
Nke hatarrendesz most ugy hallottam,hkeves pontot ker. Ha gondolod
2017. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kedves rendőr barátunk, itt utolsó - jó hogy már nem vagy kollegám. Értelmiség nem sok szorult beléd.
2017. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!