Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 2006-os rendőrterror vélemény?

2006-os rendőrterror vélemény?

Figyelt kérdés
Miért verte agyon a REBISZ azokat az embereket akik nem is tüntettek, csak ott sétáltak? Tiszta dyly

2017. jún. 26. 09:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
36%
Nos szerintem durva volt a sok rendőri túlkapás, szóval dutyi azokra a rendőrökre, akik állat módjára viselkedtek. De azokra a tüntetőkre is, akik szintén állat módjára viselkedtek! Minek kellett szétverni a körutat? Azzal mit lehet elérni, ha saját honfitársunk kocsiját szétverjük? Az amelyik ilyet tett, az nem honfitárs, hanem csőcselék és semmivel sem jobb azoknál a rendőröknél, akik szintén begőzöltek és elkezdtek durvulni. Mellesleg ez az egész tüntetés egy fidesz uszítás volt, csak azért, hogy lejárassa az MSZP-t. Nem szeretem Gyurcsányt, de ő volt az egyedüli politikus, aki akkor őszintén beszélt Öszödön. A fidesz ugyanúgy hazudik, csak Orbán nem annyira tökös, hogy bevalja.
2017. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
62%

Nem emlékszem olyan hírre, hogy a CEU-s tüntetésen bárkinek kilőtték volna a szemét gumilövedékkel, vagy viperával, kardlappal, gumibottal összeverték volna. Még azokat sem, akik műemléképületet rongáltak. Illusztráció 2006:


[link]


Mindjárt az első képen látható a vipera, ha netán valakinek kötözködni támadna kedve. Azt meg talán inkább ne feszegessük, hogy kik és miért küldtek provokátorokat, végeztek aknamunkát a történtek idején, ha valakinek, akkor a Fidesznek piszkosul nem állt érdekében, hogy randalírozó, kocsikat borogató, rendőrökre támadó huligánokat küldjenek a békés tüntetők közé. Többször bizonyították már, hogy képesek többszázezer, normális, békés résztvevővel megmozdulásokat lebonyolítani.

2017. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
66%

rendőr terror? ezt kitől hallottad?


az én kocsimat az akácfa utcában rongálták meg, ott kellett hagynom egyik estére mert nem volt más választásom. Másnap délelőtt mikor érte mentem akkor ért a meglepetés, hogy a hátsó szélvédő, és konkrétan a csomagtartó rész szana széjjel van barmolva, karcolva és horpadva.


Sztem nem a rendőrök ugráltak rajta meg törték be az üveget. Remélem azok a rendőrök akik szerinted "terrort" csináltak akkor, szana széjjel szilánkosra törték a kezét annak a szemét tüntiző patkánynak, aki 260 ezer forintos kárt okozott a kocsimban.

2017. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
48%

"rendőr terror? ezt kitől hallottad? "


Én például egy rendőrtől is, aki részt vett benne. Nagyon sokuknak nem tetszett az, amit parancsba kaptak, elhiheted.

2017. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
40%

én úgy hallottam, láttam, és tapasztaltam, hogy molotov koktélokat dobáló, agresszív és vérengző, majdhogynem polgárháborús csőcseléket vertek szét.


Nem tudom mit kellett volna csinálni. Megsimogatni őket? Világosítsatok fel kérlek.

2017. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
23%

"Nem tudom mit kellett volna csinálni. Megsimogatni őket? Világosítsatok fel kérlek."


Oké képzeljünk el egy alternatív valóságot ahol Orbán ismeri be hogy hazudnak, lopnak, csalnak. Ez a felvétel a baloldal birtokába jut aki kiszivárogtatja. Ennek hatására 100ezer ember megy ki az utcára tüntetni Orbán leváltását követelve, erre ő a karhatalommal véresre veri és gumilövedékkel életveszélyesen szétlövi az ellene tüntetőket.

Kíváncsi vagyok hogy az Orbán ellen tüntetők csőcselékek lennének e, és egyetértenél e a brutális eljárással.

2017. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
49%

"én úgy hallottam, láttam, és tapasztaltam, hogy molotov koktélokat dobáló, agresszív és vérengző, majdhogynem polgárháborús csőcseléket vertek szét. "


Ezt hol hallottad, láttad és tapasztaltad? Világosíts fel, kérlek. Arról is, hogy pontosan hol helyezkedtél el, miközben mindezt láttad, hallottad és tapasztaltad.

2017. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
20%

https://www.youtube.com/watch?v=daBlOMgQb5Q


Mutasd már meg ezen a rendőrségi felvételen a Molotov-koktélt dobáló, agresszív és vérengző, majdhogynem polgárháborús csőcseléket, te .... Jólneveltségem tiltja, hogy ideírjam azt, ami még eszembe jutott rólad.

2017. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Szia(sztok)!

Témába vágó...

[link]

2017. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
66%
"A nép érdeklődve tör-zúz"...aha. 4-5 kukaborogató hülyét, meg két tucat üvöltöző s..ggfejet ne nevezzünk már népnek, vagy tömegnek.:D Köszönőviszonyban sincs a rendőrségi felvételen látható békés tüntetők létszámával.
2017. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!