Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 2006-os rendőrterror vélemény?

2006-os rendőrterror vélemény?

Figyelt kérdés
Miért verte agyon a REBISZ azokat az embereket akik nem is tüntettek, csak ott sétáltak? Tiszta dyly

2017. jún. 26. 09:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
40%

[link]


Tessék. Erről beszélek.


Milyen jó látni, hogy a libsimédia mennyire fszán mossa át az agyakat. Mintha meg se történt volna, hogy a fél várost szétverte egy mocskos csőcselék...a kommentek szerint bejött az agymosás, mert ez a viselkedés a normális (a tüntizés, és az agresszor rombolás)

2017. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
11%

A policájok egy semmirekellő, semmirevaló állami terrorszervezet, Kérdező. Egyáltalán nem érdekük a rend fenntartása, ők az aktuális kúrmányzat engedelmes furkósbotjai. A bűnözőket védik, támogatják, a kisebbségre egy rossz szót nem mernek szólni, de egy magányos "monnyon le"-zőt halálmegvető bátorsággal agyon tudnak verni egyszerre nyolcan, meg sittre vágni azt, aki jogos önvédelmet merészel elkövetni. A vagyon- és életellenes bűncselekmények száma megnégyszereződött az eltelt 6 esztendő során, lassan ott tartunk, hogy a lopás a világ legtermészetesebb dolga lesz, ezek a bugris pojácák meg a vasúti átjárónál traffiznak meg láthatósági mellény hiányáért büntetnek, a tolvajokat, rablógyilkosokat pedig magasról leszarják, nehogymá' romoljon a statisztikájuk.Lezüllött legalja bohócok gyülekezete, ideje volna feloszlatni őket. Chaingunnal lehetőleg.

Ja, és 2 hét alatt rend lett :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2017. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Csőcselék az, aki a kisember vagyonát rongálja, ha a bal oldal uszította, ha a jobboldal. Nincs különbség. Se jobbos, se balos nem vagyok. Nem érdekel a politika, de az már igen, amikor vandálok szétverik a kocsimat, vagy a rendőrök által kilőtt könygáz csípi a szememet a saját lakásomban. Takarodjon a politikus bünözők háza elé, aki tüntetgetni akar, mert felheccelték, ne az én házam előtt vergődjön. Én nem tudok tenni semmit az ügye érdekében.
2017. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
76%

"Lezüllött legalja bohócok gyülekezete, ideje volna feloszlatni őket. Chaingunnal lehetőleg."


Szerettem volna kulturáltan hozzászólni a témához, habár sok értelmet, célt nem láttam a "kérdésben". De meggondoltam magam...


Lehet utálni a rendőrséget, lehet utálni a rendőröket, sőt még kritizálni is lehet, lehet is miért. Mellőzve persze az olyan szánalmasan közhelyes ostobaságokat, mint hogy "csak traffizni tudnak", meg a "bűnözőket védik", és hasonlók. Persze, marha jól hangzik, meg marha jól lehet játszani a menő megmondó embert. De csak egy minimális értelmi szintig, amit a jelek szerint sajnos nem mindenki üt meg...


Minden egyes nap azért dolgozom, hogy (főleg) gépkocsi tolvajokat, gk. feltörőket, betörőket fogjak el, és hozzám hasonlóan sokan mások is. Szeretem csinálni, de már nem az emberek miatt, hanem mert rühellem a bűnözőket.


De visszatérve, szóval lehet utálni a rendőröket, de a fenti, idézett kijelentésre csak annyit tudok és kívánok reagálni, hogy r*hadj meg!


Sajnálom, nem szokásom lesüllyedni erre a szintre, most megint elértem ezt a pontot. De sebaj, vállalom. Lehet jelenteni, lehet kitiltani. Mindegy is, azt hiszem megint elérkezett az ideje, hogy tartsak pár hét vagy hónap szünetet.


De magamat ismerve valószínűleg úgyis vissza fogok regisztrálni, mert mindig bízom benne, hogy vannak értelmes emberek, értelmes kérdésekkel (még ha valamilyen kritikus tartalmú kérdés is), akiknek esetleg segíthetek a válaszommal, természetesen szintén értelmes módon.


Jah, és nem kell megfontolni a szavaimat, Te vagy a menő csávó, aki megmondja a tutit. Én csak egy sz*ros, semmirekellő rendőr vagyok, egy "lezüllött legalja bohóc", akit "chaingunnal" kellene feloszlatni.


További sok sikert az élethez!

Szép estét!

2017. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
19%

öööö itt a 2006-os zsernyákokról volt szó elsősorban, akik speciel igenis lőtték a fegyvertelen civileket, és még örülhetünk hogy nem éleslőszerrel

Na nekik kijárna a chaingun csak hogy kicsit egyenlítsünk az erőviszonyokon.

Ha egy katona művelt volna meg ilyesmiket, másnap már 25 évet kapna bűnös hadviselésért, a rendőröknek meg persze szabad volt.

2017. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Túlságosan mellre szívod. Egy bizonyos pont alatt fölösleges méltatlankodni, tanítani, vélemény mondani. Oda más módszerek kellenek. Ha az ember egy (alja) kérdéshez hozzászól, nem a kérdésre kíván válaszolni, az már reménytelen. De arra érdemes gondolni, hogy néha olvassák a problémákat nem értő, de érteni kívánó emberek is. Számukra, nekik szól a válasz. Hogy lássák, az alpáriságon kívül van más is. És hidd el, látják.
2017. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

#9-re reagálva, mint mondom, Erika hoztad a formádat. Ilyen körmönfont okoskodás, ilyen alap nélküli, ámde a formális logika szabályainak eleget tevő megfontolás - hát nem semmi.

A Rákóczi szabadságharc és a 2006-os események között párhuzamot vonni.... Itt nincs szó tovább.

2017. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

"Ha az ember egy (alja) kérdéshez hozzászól, nem a kérdésre kíván válaszolni, az már reménytelen. "


Fejtsd már ki, mitől "alja" a kérdés, érdeklődve várom. Ugyanis tény, hogy voltak vandálok IS az utcákon, kb. kéttucatnyian, voltak békés tüntetők, voltak néhány tízezren, akik 23-án épp hazafelé tartottak egy békés tömegrendezvényről, és voltak járókelők, akik egyszerűen csak rosszkor voltak rossz helyen. A rendőrség viszont semmiféle különbséget nem tett köztük, kizárólag ezzel magyarázható, hogy a sebesültek száma sokszorosan meghaladta a vandálokét. Végtelenül aljas dolog összemosni a békés tüntetőket és ártatla járókelőket azzal a pár balhézó huligánnal, akik törtek-zúztak, megjegyzem, ezeknél sokszoros túlerőben volt jelen a rendőrség, semmi szükség nem volt sem gumilövedékre, sem egyéb kényszerítő eszközre. Az pl., hogy már térdelő, semmiféle ellenállást nem tanúsító lányt - aki egyébként aligha tört össze autókat - közvetlen közelről szembefúj könnygázzal egy tetőtől talpig felfegyverzett, rohamsisakos görény, végtelenül szégyenteljes, gyáva és mellesleg teljesen jogtalan dolog. Aki ezt védeni akarja, önmagát minősíti.

2017. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Én semmiképpen sem az állítom ,hogy minden rendőr akit kivezényeltek az verte az embereket DE nyagyon sok felvétel,kép van arról hogy a rendfentartó egységeknél illegális fegyver pl: vipera van amit (akkor most nem tudom mi a jogszabály) CSAK és KIZÁROLAG a TEK használhatott volna. Nem beszélve arról hogy volt olyan ember akinek az ujját is eltörték. Ja és bizonyított tény az is hohy a rendőrök is gyujtottak fel autókat, hogy a tuntetőkre kenhessék.
2017. jún. 29. 08:30
 30/35 anonim ***** válasza:
53%

"bizonyított tény az is hohy a rendőrök is gyujtottak fel autókat"


Akkor légyszíves linkeld ennek a bizonyos tényre vonatkozó bizonyítékait.

2017. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!