Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 2006-os rendőrterror vélemény?

2006-os rendőrterror vélemény?

Figyelt kérdés
Miért verte agyon a REBISZ azokat az embereket akik nem is tüntettek, csak ott sétáltak? Tiszta dyly

2017. jún. 26. 09:04
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Zsaru vagy? Am meg egy 2006 os riportban hallottam egy tudósítást abban volt .... igaz vagy sem tök m1 hiszen igy is ugy is gumilovedékkel lőttek 60 eves emberekre...
2017. jún. 29. 09:16
 32/35 A kérdező kommentje:
Amúgy gondoltam hogy ebbe fogsz belekötni es nem arra fogsz válszolni hogy miért vertek embereket illegális fegverekkel....
2017. jún. 29. 09:25
 33/35 anonim ***** válasza:
Kérdező olyan buta vagy, hogy már nekem fáj. 2006-ban hol volt még a TEK?!
2017. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Volt TEK,csak más volt a neve (REBISZ).
2017. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Ennyit tudnak a policájok, tüntetőt verni, lövöldözni rájuk, meg trafizni a vasúti átjárónál, aztán meglátnak egy cigányt és sírva szaladnak haza az őrsre...

Szánalom legalja bohócok gyülekezete, egy bagolyköpet selejt hikomat csőcselék. És ezek "szolgálnak és védenek" :D ja, pénzbüntetéssel meg agyonveréssel :DDD

Inkább jöjjön vissza a Magyar Gárda, ők ingyen megtették azt amit a policájok pénzért nem hajlandóak, ezeket a korcsokat meg oszlassuk fel és küldjük közmunkára, legalább valami hasznosat is csinálnak egyszer a nyomorult életükben...

A politikusmosdatók és a bégető birkacsordák pedig kapták tőlem a mínuszt.

2018. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!