Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy dolgozzam fel?

Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Hogy dolgozzam fel, es miert ilyenekkel foglalkozik a rendorseg? Volt egy csaj, akit 4eve megismertem, neten de soha nem volt kepe, de o mindig akart velem beszelgetni. Soha nem akart talalkozni. Se kep. Nem talalkoztunk. 3ev utan letiltom hogy ez igy nem fog menni. Erre ramkuldte az anyjat, es kitalaltak hazugsagokat majd tavaly nyaron feljelentettek. Januarban behivtak, rabositottak, nyilvantartasba tettek, tenyer, ujj lenyonat foto.

Toroltek a nyomozast, de ezt a lelki megalaztatast, nem tudom frldolgozni, sosem volt rendorsegi dolgom, senkinek nem artottam semmit. Es a rendorseg ahelyett hogy kinyomozna eloszor, miert hivtak be?minek kellett ok nkul a lelki terror?


2017. júl. 2. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A rendőrség ritka szarul dolgozik magyarországon...

Pszihologusnál voltál esetleg?

2017. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam meg.
2017. júl. 2. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért vittek be mert letiltottál valakit?


Oktalanul nem hinném hogy csinálnak ilyet.

2017. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pedig csinaltak. Es nemis ezert kellett bemennem, hanem, nem mondtak igazat a rendorsegnek akik, engem feljelntettek, de ahelyett hogy kinyomozzak, rabositottak a kihallgatas utan. Csak azert mert letiltittam tali meg kep hianyaban egy csajt facebookon.
2017. júl. 9. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!