Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan dolgozzam fel a szakítá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a szakítást? Mitől érezhetném jobban magam?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt a párommal. Én mondtam ki a végszót, mert nem bírtam tovább a folytonos veszekedést. Már egy fél éve szinte minden héten van egy nagy vita. Egyszerűen kikészített lelkileg. Úgy léptem ki ebből a kapcsolatból hogy még szerettem őt ( nem szerelemből hanem mint embert). Végiggondolva inkább csak a ragaszkodás miatt lesz nehezebb elválni.

Szoval mindenféle tanácsot szívesen meghallgatnék (kivéve azt hogy keressek mást mert jelenleg nem szeretnék).

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2017. jún. 26. 23:58
 1/3 anonim válasza:
Ismered a mondást, az idő mindent megold :) Hidd el, tartogat számodra még mást is a jövő. Addig meg szex és new york, meg csoki, és jobban leszel :)
2017. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
De a bástyabor is segít
2017. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mcrgt2 ***** válasza:
Velem is ez volt hogy állandóan veszekedtunk, és mondtam hogy nem megy tovább akarmennyire szeretem es ő is engem. Es nem volt olyan nap hogy ne rá gondoltam volna ne konnyeztem volna(fiu letemre) mikor vissza gondoltam egy két pillanatunkra. Es utána probáltam beletorodni hogy vége tovább kell lépnem mert ezzel csak magamat rombolom ha allandoan depis vagyok. Es utána egy-két honapra rá megismertem egy lányt tetszett azota egyutt vagyunk de az elején még valahogy mégis a régi párom járt az eszembe volt hogy azon gondolkoztam hogy ahelyett hogy szakitottunk miért nem probáltam javitani rajta de beláttam hogy mar keso. Azota beszelgetunk de csak mint barát. Szoval ezzel azt probaltam elmondani hogy ha lehet probalkozatok egyutt maradni ha nem megy akkor meg sajnos tovabb kell lépni.
2017. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!