Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Külföldről haza "rángathatnak"...

Külföldről haza "rángathatnak" szembesitésre és tárgyalásra? Mindezt sértettként és önköltségre?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Basszus, te is aztán , mint itt sokan mások, jó sok energiát fektettél bele a kérdésed megírásába.

"Külföldről haza "rángathatnak" szembesitésre és tárgyalásra? " Kik akarnának téged "rángatni"?

"Mindezt sértettként és önköltségre?" Ki a sértet? Te, vagy a rángatók a sértett ? Kinek a költségére? a rángatók önköltségen akarnának téged rángatni? Vagy a te költségeden történne a rángatás?

Tényleg nem értem a kérdésedet, még azt sem értem, hogy pontosan mit szerettél volna kérdezni.

2017. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

nos volt ezügyben kérdésem sokkal részletesebben megirva. 0 válasszal.

a helyzet az hogy sértett vagyok egy büntetőügyben. 4-10év amit kaphat az exem. Tavaly oktoberben rendőri intézkedés vetett véget a bántalmazásnak amiben én és a gyerekem is sértettek vagyunk. (1szeri eset volt de nagyon "eldurvult")

Én és a gyermekem is külföldre költöztünk új élet reményében. De még nem volt szembesitésünk és nyomozati szakaszban van azóta is az ügy. Bár nem is értem miért hiszen rendőri intézkedés történt a helyszínen....

Fogalmam sincs mikor lesz szembesités sem mikor lesz tárgyalás. És nem tudom engem akár a rendőrség, akár a bíróság kötelezhet e arra, hogy saját koltségemen hazautazzak akár egy akár több alkalommal az ügy miatt!?

2017. aug. 28. 22:20
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

Nem csodálom, hogy ennyi ésszel ilyen helyzetben vagy.

Szerencsétlen gyerek...

2017. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Te meg egy orbitális p*raszt vagy!

Sok nő évekig tűri ha bántják. nálunk ez volt az első és utolsó alkalom.

sok nő vinnyog azért aki bántja, terrorizálja. Nos én nem. Azonnal léptem. És új életet kezdtem én is és a gyerekem is.

De ha nem tudsz a kérdésre válaszolni maradj inkább csendben

2017. aug. 28. 22:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Megkeresed telefonon a nyomozót, aki foglalkozik az ügyeddel. Aztán felteszed neki is ezt a kérdésedet.
2017. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, útiköltséget térítenek, de tényleg beszélj az ügyvédeddel inkább.
2017. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Tanúként ha igényled, térítik a költségeidet egy rendőrségi ügyben (gondolom számlák ellenében) - azt sajnos nem tudom, hogy sértettként is így van-e, de elképzelhető; szerintem is kérdezd meg azt, aki az ügyeddel foglalkozik.
2017. aug. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 apababa ***** válasza:
47%
Tehát te feljelentesz aztán nem akarsz megjelenni a biróságon. Ezt elkerülheted ha visszavonod a feljelentést.
2017. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Peres ügyben úgy tudom, hogy a tanúnak az útiköltségét igény esetén megtérítik. Csak akkor kötelezhető a megjelenni, ha Magyarországon van. (Persze nem kerülhető ki, azzal, hogy előző nap kiugrok három napra Ausztriába.)


A te esetedben nem tudom, hogy mi van.

Kérdezd meg, hogy vállalják-e a te költségedet külföldről, elengedhetetlen-e a személyes szembesítés, vagy megfelel a skype vagy akármi.


Kérdés, hogy a rendőri intézkedésről miféle jegyzőkönyv készült, bár lehet, hogy annak valóságalapját támadja az exed ügyvédje.

2017. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Te akartad a jogi eljárást (gondolom, te tettél feljelentést vagy hívtál rendőrt), mégis mire számítottál? Hogy majd az egész bíróság kiköltözik külföldre a kedvedért?
2017. aug. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!