Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Külföldről haza "rángathatnak"...

Külföldről haza "rángathatnak" szembesitésre és tárgyalásra? Mindezt sértettként és önköltségre?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#11 Nagyon sokáig el bírnak húzódni a peres ügyek. Gondolom, te se ülnél otthon, kihagyva a külföldi álláslehetőségeket, hosszabb nyaralásokat, külföldi párodhoz költözést és hasonlókat éveken keresztül csak mert a bíróság két évig a tökét vakarja az ügyedben.
2017. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Annak aki normálisan válaszolt köszönöm. Annak aki nem. közlöm nekem esélyem nem volt rendőrt hívni mert ájult állapotban voltam. szomszédjaim hívták ki a rendőrséget. Valamint pont emiatt nem én vagyok a feljelentő!

Hivatalból tett feljelentést a rendőrség. Én hiába vagyok sértett, csak és kizárólag tanú vagyok az ügyben!!!

2017. szept. 1. 19:55
 13/15 A kérdező kommentje:
Mellesleg eltelt 10hónap azóta hogy az eset történt. Nem gondolom hogy ott kéne továbbra is élnem azt várva mikor keres fel, vagy futok vele össze az utcán... félve attól hogy ismét bántana akár engem akár a gyermekem. Kaptam egy nagyon jó állás lehetőséget és nem mellékesen a családom is évek óta ebben az országban él. Valamint jót tett gyermekemnek és nekem is a környezet változás. Ez nem arról szól hogy van e kedvem vagy sem hazamenni. Hanem hogy ez nekem nem kevés pénzembe kerülne, mellette a Magyarországi lakásom már nincs meg. Tehát szállást kell foglalnom stb. Az exemet meg ismerem. Tehát ha rajtuk múlik minnél tovább fogják húzni a tárgyalásokat és így nem egy-két alkalommal kéne megjelennem..
2017. szept. 1. 20:03
 14/15 apababa ***** válasza:
100%
Kisebb volumenü perben voltam tanú, habar az is verekedés volt, és a rendörségen leadtam a vallomásom. Azután kértem hogy többé ne keljen megjelennem tanuskodni. És lön.
2017. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Utolsó.

En igaz tanú vagyok de egyben az ugy sértettje is. Tanú csak azért mert hivatalból ment a feljelentés mivel kényszerintézkedés történt.

Közben tul vagyunk több hazautazáson is.

Minden esetben megtéritették számomra az utiköltséget

2018. jan. 22. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!