Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthetek vakakit azért,...

Feljelenthetek vakakit azért, mert nem azt küldte el postán, amiben megállapodtunk?

Figyelt kérdés
Jófogáson rendeltem utánvéttel egy telót, de a csávó átvert és nem azt küldte el, amiben megegyeztünk (Galaxy Note 3 neo helyett elküldött egy Samsung s5230-at). Ugye postán addig nem bonthatom fel a csomagot, amíg ki nem fizettem. Nem tudom mit lehet ilyenkor tenni. Van értelme feljelentést tennem?
2017. szept. 2. 10:26
 1/3 Zápor 3.0 ***** válasza:
Feljelenteni lehet, hogy lesz-e belőle eredmény, azt nem lehet így megmondani.
2017. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Varmar válasza:
remelem lesz valami
2017. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

feljelentést meg kell tenni, mert ha másik 10 emberrel is megtette ezt, akkor már lehet belőle ügy.


más kérdés, hogy csak időpazarlás, mert az ilyeneket maximum kezdetben közérdekű munkára ítélik, visszaesőként meg kapnak valami minimális letöltendő börtönt, de ettől függetlenül a te károdat nem fogja senki megtéríteni, mert 99%, hogy semmi nincs a nevén, amiből fedezni lehetne ezeket.


én is egyszer játszottam ezt, amikor ellopták a telefonomat. akkorára dagadt az ügy, hogy az enyémen kívül még 70-80 lopási ügyben folyt ellenük eljárás, 2-3x voltam bíróságon is, végül kaptak 30-40 nap közmunkát, kártérítés meg semmi...

2017. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!