Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet éles lőfegyverre fegyver...

Lehet éles lőfegyverre fegyvertartási-és viselési engedélyem az alábbiak kritériumokkal?

Figyelt kérdés

NEM VICC a következő.

Járműmérnöki egyetemi hallgató vagyok a BME-n (Műegyetem) MSC-t letettem, épp Phd-zom. Elvégzem , és nem merem beadni rá a kérelmet. Szerintetek elfogadnák?

P9RC-t szeretnék.

De beérem egy PA63-mal.



2017. nov. 24. 19:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Azért nem merem beadni rá a kérelmet, mert 5 perccel ezelőtt írtam, hogy az egyik haverom rendőr, és azt mondta, hogy ne adj be semmi kérelmet, mert elutasít a kapitány, és ilyen szakmához mindig a fülem fogják rágni a munkatársak, hogy mi van öcsikém nem fogadták el a kérelmedet??

Na ezért, tudod csak először olvass!

Elolvastam ez erről szóló törvényt, és a házunk megfelel a fegyvertartási helynek.

Van is páncélszekrényünk, csak az közös.

De csináltathatunk még egy másikat.

2017. nov. 25. 16:56
 22/24 anonim ***** válasza:
És a kedves munkatársak mégis honnan fogják tudni, hogy te adtál be kérelmet? Ezt a rendőrség nem teszi ám közzé. Mellesleg megírták már többen, hogy a fegyvertartási engedélyt sport célú marok lőfegyverre viszonylag egyszerű megkapni. Tarthatod otthon a kis páncélszekrényben, a tokjában magaddal viheted bárhová, lövöldözhetsz a lőtéren, de viselési engedélyt nem fogsz kapni, hacsak nem vagy magas rangú politikus, katona, rendőr, vagy bíró aki halálos fenyegetést kapott. Kb. ezen kritériumok adják az elvi lehetőségét, hogy kapjon valaki.
2017. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Kecske.9000 ***** válasza:
0%

Egy ismerősömet egy bandatag megfenyegette.

(Deagle volt nála!)

Bement a rendőrségre és mert a zsebében volt egy kis mikrofon felvette és per pillanat Colt 1911A1 pisztolya van viselésije is.

Ha megfenyegettek megkapod.

HA TUDOD BIZONYÍTANI.

2017. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a lakhelyed szerinti fegyver engedélyügyi előadőt és tájékoztatni fog. A másik, hogy ha félted az életed, miért pont FÉG? :D Had vegyem el a kedved ezektől, ezek még sportcélra is egy kalap szarok, nem hogy önvédelemre. Igénytelenül karbantartottak, alapba is rossz minőségűek. Nekem 1 versenyen kettő p9- ről repült el az első irányzék és rengeteg akadásom volt, így juka volt a verseny. Élesben ez halál. CZ 75 használtan legálisan van 80 körül, ez alatt nem vennék fegyvert. De szerintem menj el sportlőni és lehet egy életre leteszel az önvédelmiről, viszont lehet egy életre szóló "szerelem" lesz a sportlövészet.
2018. febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!