Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Már megint mi van Németországban?

Már megint mi van Németországban?

Figyelt kérdés

[link]


Most épp rendőröket, vasutasokat, tűzoltókat bántalmazták.

Jürgen ennyire nem bír magával?


2018. jan. 2. 09:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Még jó hogy nálunk szilveszterkor sosincs semmi rendbontás.... ja, várj...


Egyébként már régóta érlelődik bennem a kérdés, hogy noha több millió menekült van az EU-ba már 4 éve, nem törtek ki nagy járványok, polgárháborúk, népirtás, illetve iszlám kalifátus sem lett burkába öltöztetett nőkkel.


Azt hiszem mindent felsoroltam a biztosra vett németországi jövőről. lehet hogy tévedtetek, urambocsá' hazudtatok?

2018. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

#1 Tehát amíg "csak" pár száz, ezer ember betegszik meg olyan kórokban amik Európában nem szokványosak, csak "csak" pár száz, ezer embert erőszakolnak meg/molesztálnak/támadnak meg addig minden rendben van?


Nyilván a Der Spiegel azért ír ezekről az eseményekről, mert teljesen szokványosak, az index meg azért veszi át, mert nincs itt semmi látnivaló és teljesen érdektelen történet, hogy mentősöket, rendőröket, tűzoltókat támadnak meg a civilizált nyugaton.


Szerinted ha mondjuk megnéznék, hogy arra 4 millióra aki jött, hány bűncselekmény jut átlagosan illetve hány jut a maradék 500-ra akkor mi jönne ki?

2018. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Még jó hogy nálunk szilveszterkor sosincs semmi rendbontás.... ja, várj... "


Hol a link arról, hogy több, mint ezer feljelentés érkezett szexuális zaklatás miatt, ahol még a rendőrnőt is megujjazták?

Hol a link arról, hogy Szilveszterkor ezt művelték az országban?

Jah, sehol.

2018. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

"Azt hiszem mindent felsoroltam a biztosra vett németországi jövőről. lehet hogy tévedtetek, urambocsá' hazudtatok"


Senki nem mondta, hogy egyik napról a másikra.

Másrészt a kölni események után én nem tudom komolyan venni a nyugati médiát, mosdatnak ezerrel ;)

2018. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

"mondjuk megnéznék, hogy arra 4 millióra aki jött, hány bűncselekmény jut átlagosan illetve hány jut"


Erről sajnos nincs sose felmérés.

Vajon miért?

Ha pozitív lenne, ezerrel nyomnának a TV-ben, de mivel totál negatív, így betiltják.

A svéd rendőr is leírta, hogy kikkel van a baj.

2018. jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

"Hol a link arról, hogy több, mint ezer feljelentés érkezett szexuális zaklatás miatt, "

Otthon ha odamész egy rendőrhöz hogy valaki megfogta a segged kiröhög meg lehet hogy még ő is megtaperol. Itt meg ez már szexuális zaklatás. Ennyi a különbség. Tudom mi megy otthon ha minden esetet jelentenék több tízezer lenne egy szilveszter alatt.

2018. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

Otthon ha odamész egy rendőrhöz hogy valaki megfogta a segged kiröhög meg lehet hogy még ő is megtaperol. Itt me"


Ezt bizonyítani is kellene...nem nagyon hallottam még, hogy rendőrök nőket taperolnaká.

2018. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%

"Otthon ha odamész egy rendőrhöz hogy valaki megfogta a segged kiröhög meg lehet hogy még ő is megtaperol. Itt me"


Másrészt mivel magyarázod azt, hogy pont a bevándorlást követően jöttek erre rá a német nők?:)

Érdekes, előtte nem volt ilyen;)

2018. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

#8

Milyen bevándorlást követően? A bevándorlás itt 40 éve kezdődött. Esetek meg mindig voltak, mindig meg is volt írva hogy hány eset történt. Csak azelőtt a magyar média az MSZP-re volt rászállva most meg a menekültekre meg a zsidókra.

2018. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Azt a bevándorlást követően, amit láttál 2015-ben :D
2018. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!