Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csak szerintem szánalmas a...

Csak szerintem szánalmas a rendőrség?

Figyelt kérdés
14 évesek vagyunk, és megállított tegnap minket a rendőrség igazoltattak, megmotoztak átnézték mindenünket. Áruljátok el ,hogy ha drogot keresnek mért rajtunk keresik? Mi nem vagyunk ilyen elcseszett genyók,hogy drogozunk ez az egyik. A másik meg mentünk volna haza vonattal és a csávó (az anyja segített nekünk jegyet venni mert beszart az autómata)azt mondta : anyu hagyjad már itt állok kábítószerrel a kezembe van jobb dolgom is. Na most ezzel mért nem foglalkozik a rendőrség?:)

2018. márc. 18. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
1: bárkit, bármikor igazoltathatnak. 2: ha nem hallották a csávó mondatát, akkor mit csináljanak? 3: ha egyszer szükséged lesz rájuk és jönnek segíteni, akkor is szánalmasak lesznek? 4: miért kell általánosítani? Én pl ismerek nagyon jó fej rendőröket is.
2018. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek, de ezek viccelődtek is hogy van nálunk herbál meg ilyenek , normális ez?
2018. márc. 18. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint mint az én kedves ismerősöm és én, őt mindig megfogják ha nincs becsatolva az öve, vagy záróvonalon megy át ( érinti kerékkel ) , én meg állandó gyorshajtó és szabálytalankodó vagyok és soha nem volt még semmi bírságom, ez nem tudom mi, de egyszer nagyon megszívom, a csávó is így fog járni, a rossz mindig elnyeri méltó büntetését. ( ja, nem :D )
2018. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy megmotoztak!

De miért általánosítasz?

2018. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megmotoztak, nem hazudnék ilyet, kőbánya alsón volt..
2018. márc. 18. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A motozást orvos végzi. Ruházatodat vizsgálták át. Megtehetik, törvény megengedi. Bár, mivel olvasni nemigen tudsz gondolom, így nem tépem a szám a Rendőrségi törvénnyel. Tán rátok van írva hogy nincs nálatok semmi? Akinél van arra rá van írva? Nincs, így szúrópróbaszerűen lehet csak ellenőrizni.
2018. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
(motozás=testüreg átvizsgálás) nem hiszem hogy a lyukadba turkált volna :D
2018. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!