Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell utálni/szidni a...

Miért kell utálni/szidni a rendőröket?

Figyelt kérdés

Valahogy nem tudom megérteni hogy miért szidják sokan a rendőröket? Hisz ők is a munkályukat végzik. Szerintetek hobbiból bírságolnak? Vagy pl. ha van egy lopás, rablás, testi sértés akkor kit hívtok először? A rendőrt. Utána persze mehet a szidás ezerrel... Aztán még ti várjátok hogy normálisan intézzék a gondjaitokat miközben 0-24 ben megy az oltogatás. Pedig meg kellene nézni hogy kik azok akik védik a határainkat... Tisztelet természetesen a kivételnek aki kultúraltan is tud véleményt alkotni.


20/F



2018. febr. 27. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Mi volt most amitől kiakadtál? Ne nekünk olvasóknak írj,"kit hívtok?" meg "ti várjátok".

Amúgy azért amiért a tanárokat is. Mindkettő munkája arra megy ki,hogy az emberekből szolgát csináljanak. A rendőrnek és a tanárnak mindig igaza van,ha nincs,akkor majd csinál olyan helyzetet hogy az legyen,mi pedig csak alattvalók vagyunk.

2018. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem akik utálják, azoknak a fele csalódott bennük.


Nekem legjobb barátnőm és unokatesóm is rendőr.

De! kb 15 éve nekem is volt olyan időszak, amikor nagyot csalódtam bennük, mert betörtek hozzánk és hiába láttam a betörőt, még azt is tudtam hol lakik, nem foglalkoztak vele igazán. Akkor jóideig haragudtam rájuk, persze ez már elmúlt. Én is szívesen lennék rendőr, de egészségügyi okok miatt nem lehetek.

2018. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Na, azt nem írtam, hogy a másik fele meg fél tőlük. :D
2018. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nem félek tőlük, miért kéne ha minden rendben van? Ugyan úgy beszélek velük mint bárki mással, velem még sosem bunkóztak.
2018. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy pl. ha van egy lopás, rablás, testi sértés akkor kit hívtok először? A rendőrt."


Jaja, hívjuk, de minek? Egyszer betörtek hozzánk. Észrevettem, ahogy futottak el, utánuk mentem, nyakon csíptem őket, kihívtam a sünöket. Azt mondták nem tudnak mit csinálni. Másik eset: webáruházból rendeltem. Pénzt benyelték, termék sehol. Rajtam kívül még 50 károsultja volt az ügynek. Feljelentést tettem. Fél év múlva kihallgattak. Ennek már 5 éve, azóta nem történt semmi. Pedig egy cég volt, innentől kezdve nem egy óriási nyomozási munka beazonosítani, hogy kié a cég... Szóval ennyit a sünökről. Ha legközelebb betör valaki akkor inkább elásom a kertbe, jobban járok vele, mintha erre a fantasztikus szervezetre várnék, hogy tegyen valamit.

2018. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval sok mindent érdemelnek, de tiszteletet pont nem. Inkább kötelet.
2018. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok ehez a hozzáálláshoz...
2018. febr. 27. 21:39
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem végzik a munkájukat. Vagyis ha valami nagykutyának ellopják az inggombját akkor kivonul az egész regiment tekikatona, de ha átlag polgárt éppen ölik akkor azt mondják hogy addig nem megyünk ki amíg vér nem folyik és meg nem halt.Vagy ha ellopják a kocsiját akkor véletlen az összes kismillió kamera nem arra nézett és nem rögzített semmit. Szóval a regnáló kormányok házi erőszakszervezetét miért kellene szeretni?


Nyilván fejétől bűzlik a hal,az egyszeri talpas rendőr csak parancsot teljesít de attól még egy ilyen szervezetet szolgálni hát nem lehet túl felemelő érzés.

2018. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy itt írok, privátban nem tudok, mert megadtam a nevem :S :D


Autoimmun betegségem van, sokszor még a hétköznapi dolgokhoz is segítségre van szükségem, pl. lezuhanyozni, vagy felkelni az ágyból enni, ilyesmi. Persze ha éppen jól vagyok, akkor el tudom magam látni, de a rendőr szakma akkor is túl megerőltető lenne fizikailag, még az alkalmasságit sem tudnám megcsinálni.

2018. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Írtam privátot másik fiókból! :)
2018. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!