Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Akik illegálisan parkolóban...

Akik illegálisan parkolóban árulnak parfümöket, szemüvegeket stb, azok mit követnek el? Rendőrt hívok csinálnak vele valamit?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 11:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de engem a "parfümösökön" kívül az "alapítványosok" (akik szintét scammerek) háborítanak fel.


Oda erőszakolja magát hozzád, majd elkezd magyaráznoi, hogy vegyél könyvjelzőt 1-2000 ft-ért, alá is írhatod, hogy támogattad őket (Szeméyes adat gyűjtése) + még néhány guglizott képet is a pofádba nyom beteg gyerekekről.

2019. szept. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem farkast akartak eladni. ha megvettem volna, utána nézhettem volna a térképen a pontot, hogy mikor hol van a farkasom. nyomkövető van a nyakán. de mondtam hogy nekem már van farkasom, ráadásul az nem megy sehova. (pixelhibás a monitorom)
2019. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tessék igenis cselekedni, lehet rendőrt hívni. Ezek általában román c...ok. lehúzós népség!
2019. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!