Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bejelentettem, hogy két 10...

Bejelentettem, hogy két 10 éves gyerek az utcán motorozik, de mire kijöttek eltűntek, lehet bajom belőle?

Figyelt kérdés

Előtte már a 6. kört tették az utcában és olyan sebességgel...

Mire kiértek, pedig 10 percen belül itt voltak, nyomuk veszett..


Suerintem már volt, aki múltkor is kihívta őket, de akkor is felszívódtak.


2018. máj. 20. 17:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A szüleik tudják, tegnap az apjával volt ma egy haverjával.


Félek, hogy feleslegesen kihívtam őket :(

2018. máj. 20. 20:32
 12/16 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha legközelebb felvételt csinálnál erről (ha nincsen térfigyelő kamera az utcában) de minimum a rendszámot próbáld megjegyezni. Melleslleg jól tetted hogy kihívtad őket.
2018. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
A kommunizmusban jól megéltél volna ebből a feljelentősdiből :))
2018. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem feljelentősdi, mert egyszer történt meg, de ez tipikus magyar mondat...


Amúgy meg itt sojan vannak, akik szerint normális, hogy kisgyerekek hasítanak motorral. Ha balesetet csinál, vagy neki lesz baja?

2018. máj. 21. 13:00
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#13

Gondolkodni kellene előbb!

Gyerekekről van szó és a testi épségükről.

Nem való egy gyereknek ilyen járművön egyedül menni, nem véletlenül van jogosítványhoz kötve és 16 éves betöltött életkorhoz.

2018. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A srácok amit elkövettek garázdaság... most hiába nem fülelték le őket, vszínűnek tartom, hogy ismeretlen tetes ellen indult eljárás... legközelebb fotózd le/videózd le Őket, ha tudod és akkor már ki tudják deríteni kik Ők, elő tudják állítani. Neked nem lesz bajod, lakossági bejelentést tettél, ennyi.
2018. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!