Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez zaklatásnak minősül, vagy...

Ez zaklatásnak minősül, vagy még hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Lányom együtt van egy fiúval, aki egy előző barátnőjével egy osztályba jár és néha beszélnek. Lányomat folyton zaklatják azzal páran, hogy a srác bztos vissza fog menni az exéhez, meg hogy ő is szánalmas, és még sorolhatnám. Kislányom már kezd kikészülni, mert két hónapja folyamatosan ezekkel jönnek neki, a fiú pedig kitart mellette, beszéltem már vele én is és az exével is, de ezek a "barátai" mégis piszkálják folyton es van mikor sírva jön már haza, mert "Már megint ezt meg azt mondták"... Tehetek a kölykök ellen zaklatásért feljelentést, vagy tehetek Bármit a kicsi lányom érdekében?
2018. máj. 24. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát tulajdonképpen naponta azzal zaklatják, hogy a srác ilyen, olyan, meg hogy ő is milyen, és társai.
2018. máj. 24. 18:38
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
tetszik nekik a lányod ezért hajhúzás helyett megpróbálják szétszedni őket
2018. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Ez csak buzerálás, nem zaklatás, ha ezzel rendörségre mész kiröhögnek.
2018. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kéne ilyen mértékig belefolynod lányod szerelmi ügyeibe. Rád ebből annyi tartozik, hogy van fiúja és néhányan szekálják. A szekálókkal csak a lányod tud bírni. Én azt tanácsolnám, hogy olyat szóljon vissza nekik, hogy "biztos irigykedtek, amiért nem veletek járok" vagy ilyesmit. Az ő erejük elsősorban abban rejlik, hogy lányod felzaklatja magát ezek miatt. Ha röhögne rajtuk és nem sírna, akkor leszállnának róla.

Egyébként ez messze nem büntetőjogi kategória, úgyhogy semmi értelme a rendőrséghez fordulnod.

2018. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem okítsd ki a lányod hogy mit kezdjen ezzel, hogyan fogja fel, mit válaszoljon vissza, ami ütős vicces, és akár őket szégyeníti meg.

Legjobb lenne ha akár el is modelleznétek gyakorolnátok családi körben, ahol nem ciki ha nem sikerül elsőre.


Ha jól megtanul vissazválaszolni soha többet nem fogják kikezdeni.

2018. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!