Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Köteles vagyok elmenni a...

Köteles vagyok elmenni a rendőrségi kihallgatásra? ( tanú vagyok)

Figyelt kérdés
Tettem egy feljelentést becsületsértésért vas megyében, és baranya megyébe kell elutaznom( 1x voltam) és nagyon fárasztó a 7 órás út ( 600km) az úti költséget fizetik, de pl a napi béremet ( keresetemet) nem fizetik ki.. ahol tettem feljelentést elvileg kitudnának hallgatni, de az ügyésznő ragaszkodik ahhoz, hogy ott hallgassanak ki ( baranya megyébe) valahogy nem tudom elérni, hogy vas megyébe ( ahol tettem a feljelentést) ott hallgassanak ki? illetve mit várhatók az ügyből? videóba valótlan állított rólam, és kb 50 en látták a videót.

2018. júl. 14. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy köteles, előállítanak. A két rendőr óradíja fejenként 2000 ft és 50 forintos kilométerpénzt vagy köteles fizetni. Tehát ha sok a pénzed választhatod ezt is.
2018. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a te esetedben a 600 kmel úgy 64-70 ezer körül lesz.
2018. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom, megkaptad az idézést. Ott világosan le van írva. Igen, köteles vagy megjelenni, mert mint ahogy az előttem lévő írta: előállíthatnak.
2018. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na bakker! Nem mondtad, hogy ezt ma már megkérdezted. Ott is leírták, hogy igen, köteles vagy!


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__9408645-..

2018. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

Nem tanú vagy, felperes.

Vond vissza, akkor vége a macerának.

2018. júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!