Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Felvehetnek rendőrtnek, ha...

Felvehetnek rendőrtnek, ha színtévesztő vagyok?

Figyelt kérdés
A rendőrségnék az egészségügyi alkalmassági kizáró okok közt az van írva,hogy “színtévesztés,anomaloszkópos lelet birtokában egyéni elbírálás alapján”

2018. szept. 22. 14:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Hacsak nem a színlátás helyrehozatala. :)

De egyébként erősen igazad van, akit nem zavar, az ne vegyen. Bár megjegyzem, hogy a világ nemcsak az állásvállalás egészségügyi feltételeiből áll. Nem tudom, ezek a dolgok mennyire személyre szabottak, én, ha felveszem a szemüveget, nagyon harsánynak látom a pirosakat, sárgákat és kékeket - illetve alighanem úgy kéne fogalmaznom, hogy szemüveg nélkül sokkal kiegyenlítettebb a világ. És ez ott, ahol a pirosat és a sárgát veszélyre való felhívásra használják, ez hátrányos lehet.

Ez a 20 éves szenvedés, hogy a feltalálók mindenhol felszólalnak, és soha senki nem módosít jogszabályt, hát ez a végletes impotencia jele a kormányzatokban.

2018. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Probald meg, vesztenivalod nincs, es vannak olyan szemeszek akik megirjak neked a papirt zarojelben mondtam, sot csak gondoltam. :)
2018. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 SZücsöm ***** válasza:
Minek akarsz rendőrnek menni? Nézel híreket? Van rendőr ismerősöd? Ha ezek akár 1ikére is igen a válasz akkor tudnád hogy a rendőrségről főleg a BRFK-ról minden épp eszű ember menekül. A "nagy öregek" meg sírnak a korkedvezményes nyugdíj elvétele miatt és magukat átkozzák amiatt hogy még mindig ott senyvednek.
2018. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

#23 miért olyan rossz?

Nekem ott a helyen

2018. szept. 24. 21:56
 25/35 A kérdező kommentje:
*helyem
2018. szept. 24. 21:56
 26/35 anonim ***** válasza:

Elvezed h utalnak? Elvezed h barmikor behivhatnak munkaba, mert nincs ember? Elvezed h mindig bent vagy es tobbet keresnek kiszamithato munkaval es szabad hetvegevel a gyarban, mint te? Elvezed, hogy basz..atnak az eloljaroid csak ugy? Elvezed, hogy bepajaszolnak es neked sosincs igazad, mindig a masiknak? Elvezed, hogy te viszed el a balhekat az eloljaroid szobeli parancsai miatt?


Ne varj tovabb, jelentkezz rendornek! :)

2018. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Minden munkahelyen szivatják az embert.Ahol nyáron voltam diákmunkán,ott is reggel 9-kor telefonáltak minden előrejeltés nélkül,hogy 9:30-ra menjek be.

Egy rendőr meg elég jól keres.

2018. szept. 24. 23:04
 28/35 anonim ***** válasza:
150e sztem alapbol nem jo penz manapsag, foleg pesten. Ha 24 oras lenne akkor meg talan, de meg ugyse.
2018. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Egy tiszt 240-et kap
2018. szept. 25. 18:51
 30/35 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem vettem eszre h tisztirol irsz. Oda tenyleg probld meg, vesztenivalod nincs, bar annyi a tiszt h nem igaz. Csakis nappalin, szerzodessel, kulonben lutri a tiszti.
2018. szept. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!