Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem kezdenek semmit...

Miért nem kezdenek semmit ezzel a rengeteg kéregetővel, büdös hajléktalannal, drogos Hős utca szökevénnyel?

Figyelt kérdés
Egyre kevésbé érzem magam biztonságban Budapesten, minden ellep az aljanép, kb követelőzve, hogy adjál neki pénzt, cigit.. nincs ellenük semmi eszköz?
2018. szept. 30. 11:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

"Szerinted csinálnak velük valamit? Ha lenne visszatartó erő, már nem látnád az utcán őket.."


Érdemi intézkedés sajnos valóban nem túl sokszor történt a saját tapasztalatom szerint, azaz amikor ÉN hívtam az illetékest. De MINDIG kijöttek, igazoltattak legalább. És volt olyan is nem egyszer, hogy összepakoltatták a csövest, és elkísérték arról a helyről, amit épp szállodának használt...


Szóval nem csak jártatni kell a szádat/szátokat, hanem telefonálni. MINDIG. És ha nem elégséges az intézkedés, akkor továbblépni. Én mostanában pont ezt teszem, remélhetőleg eredménnyel.


És nem érdekel a "jogvédők" nyavalygása, DE azért jelzem, hogy még soha nem találkoztam ilyennel, szóval ezt is nagyon eltúloztátok.


A nem-fideszes, nem-jobbikos, inkább-liberális 2. voltam. :P

2018. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező 2018van 2010óta van a jelenlegi párt hatalmon, neked MOST VAN PROBLÉMÁD, aMI NINCS MEGOLDVA!


Én leírtam a véleményemet, ami az mint a tied, hogy szarnak ezek mindenre a csövesekre mindenkire.


Ha azt tapasztalom amit te, meg azt mondom, hogy igen nem csinálnak semmit abba mi a beégés??????

2018. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az, hogy csovesek, drogosok regen is voltak es sajnos regen sem rughattal belejuk a “de csak par forint kellene” mondatra reagalva, mert jajj szegeny, neki jogai vannak..
2018. szept. 30. 22:41
 14/15 anonim válasza:
0%
#13 kivanom legyel hajlektalan es majd megtudod!
2018. okt. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Újabb jelentés a Népligetből. Tegnap délután egy óra körül jártam arra, valami szubhumán gané a legnagyobb tömeg közepén vígan hugyozta végig a falat. Mögöttem jött pár kínai, jót röhögtek rajta. Egy másik bedrogozott szemét üvöltözve rohangászott fel-alá. Nem hittem a szememnek. Országimázs kimaxolva.
2018. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!