Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrség mit tesz ha valakit...

Rendőrség mit tesz ha valakit életveszélyesen megfenyegetnek? Több alakalommal rám támadott van tanúm is, és rendesen szídalmazott is. Rádásul a gyerekeimet is fenyegeti!

Figyelt kérdés
Van róla felvétel is.Illetvel a gyerekeim is ott voltak.Voltam ben a rendőrségen fel is jelentettem az illetőtt,a hangfelvételet is elfogadták bizonyitéknak.Anyit mondott a hölgy majd behivják elbeszélgetni az illetőtt.DE utána mi lesz?Lecsukják?Vagy pénzbirságot kap?
2010. jún. 25. 06:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Sajnos, igazuk van az előzőeknek.

Még a bíróság is azt mondja, hogy a tanuk elfogultak. Rosszabb esetben azt mondják, nem hiszik el amit mondanak. Még rosszabb esetben rájuk húzzák a hamis tanu címkéjét. Azért ez ritka.


Tapasztalat, hogy nem lehet csinálni semmit. Ugyanígy gyerekek voltak a dologban, és ugyanígy senki, de szó szerint senki le se sz@rta.

Persze, ott lehet, megijedtek az árnyalt bőrszíntől, stílustól. De az ilyen ne menjen bírónak.


Kérdésedre, igen a rendőrség továbbküldi a bíróságnak, polgári peres ügyet csinálnak belőle.

Fennáll az esélye, hogy csupa kellemetlenség lesz belőle, rengetek időpocséklás, idegeskedés a semmire.

Azért persze, próbáld meg, hátha.

Egy ügyvéd ténylég jól jönne.


Nálunk inkább költöztünk, anyagi veszteség, de legalább most nyugalmunk van. :(

2010. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszi.Amugy nem romákról van szó.Én is költöznék ha megvenné valaki a házamat!Hirdetem.
2010. jún. 25. 08:26
 13/17 anonim ***** válasza:
miért fenyeget? amúgy legközelebb, ha fenyeget, hívd ki a rendőröket
2010. jún. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

én is tettem feljelentést egyszer veszélyes fenyegetés, garázdaság, kiskorú veszélyeztetése miatt. az első kivételével, mivel az nem volt bizonyítható egyértelműen, az nem került bíróságra. viszont a többit igen, továbbították az ügyészségnek, amint bizonyíthatóak voltak a vádak, és bírósági ügy lett belőle.

az, hogy pénzbírság, vagy börtön, vagy felfüggesztett, függ sokban a bírótól, ügyvéd, tények, stb. de büntetést mindenképpen kap, ha az ügyészség bíróság elé viszi az ügyet.

kiskorú veszélyeztetéséért simán börtönbe lehet kerülni.

ha komoly az ügy, szerintem ne aggódj, add be a bizonyítékokat, a többi a rendőrség dolga. ha pedig időközben is történnek dolgok, az csak a te javadra szolgál ismét.

2010. jún. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A rendőr csak akkor jön ki ha bejött az én telkemre!Addig nem!De azt mondták nyugottam készitsek csak hangfelvételet azt elfogadják bizonyitéknak!De itt meg ti mást mondatok!
2010. jún. 25. 08:37
 16/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.És komolyan nagyon félek tőle!Márt bejött éjjel az udvaromra és bizony csinált kárt!Tudom ,hpgy ő volt!De sajnos azt tényleg nem tudom bizonyítani!
2010. jún. 25. 08:38
 17/17 anonim ***** válasza:

Segítenék leállítani, de alapvetően az indulat okait kell megszüntetni.

Hiába csukják le, ha szabadul ugyanabba a problémakörbe kerül vissza és a harag bosszúvággyal is kiegészül.


A fenyegetés OKAit kell csökkenteni. Akár lemondások árán is, vesszen inkább a pénz, de legyen nyugalom?!

2010. jún. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!