Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tudnátok tanácsot adni?...

Tudnátok tanácsot adni? Eléggé félek hogy mi lesz belőle!? (lent)

Figyelt kérdés
2 hete kiraboltak...Ez alatt azt értem,hogy el vették a telefonomat és megvertek.Azt mondták a rendőrségen,hogy a vallomásombol adódóan nem lehet semmi bajom,de az az ember aki kirabolt,azt hazudja hogy be voltam kábító szerezve és hogy én vertem meg őt miközben ez fordítva történt...Tanuk nincsenek,és rohadtul félek,hogy lehet-e nekem ebből bajom...De még egyszer hangsúlyozom,hogy NEM voktam bódult állapotban,és NEM én vertem meg,hanem ő engem...Szerintetek lehet valami bajom ebből?

2018. dec. 2. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

NÁLA volt a telefonod, mikor elfogták?


Mellesleg, ha van látlelet, és te mentél előbb rendőrségre, és van negatív drogteszted, akkor nyerő vagy!

2018. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A telefont nem találták meg nála,ugyanis addigra már el etyefetyélte valakivel...Drogtesztet akartam csinálni,hogy be bizonyítsam hogy nem vagyok drogos,ám a rendőrség valami oknál fogva nem járult hozzá!
2018. dec. 2. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Látlelet?
2018. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

“el etyefetyélte valakivel”

Még jó, hogy nem drogozol, akkor nem tudnád ilyen választékosan és érthetően kifejezni magad.

2018. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utólsó!Eladta/elcserélte... Megfelel?
2018. dec. 2. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Látlelet?
2018. dec. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs,ugyanis kisebb felszini sérülésim voltak,de már elműltak.Ugyanis nem olyan helyekre utött ahol nem egyáltalán nem látszott.Persze voltak rajtam nagyobbak is,de azt a támadások "levédésével" szereztem,a rendőrségen azt mondták,hogy azzal felesleges orvoshoz mennem.Viszont a "tettes"-nek volt már több rablásos ügye is.
2018. dec. 3. 06:56
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyan helyekre ütött,ahol egyáltalán nem látszott*
2018. dec. 3. 07:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Szinte minden bűnöző született hazudozó! Ha megverted volna is úgy, hogy nincs 8 napon túl gyógyuló sérülése, akkor sem jár el hatóság.

Ő maga mehet elvileg bíróságra magánindítvánnal, de kiröhögik, ha azt mindja, hogy kapott párat, miközben kirabolt. Még akkor is, ha egy kicsit megverette volna magát egy haverjával, amiről vetetett látletetet.

2018. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!