Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért haragszanak sokan a...

Miért haragszanak sokan a rendőrre, ha letrafizza őket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 10:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
Én sosem haragszok a rendőrökre ilyenért! Sőt örülök neki, hogy a sok vadbarmot megbüntetik, akik nem képesek betartani a KRESZ-t szellemi fogyatékosságuk miatt.
2010. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Szerintem a rendőrök nagy része tisztességes. Persze van néhány kivétel.

Azokat én is elítélem.

2010. júl. 3. 13:13
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
Pont fordítva. A többség egy paraszt, ritka a normális rendőr. Egy füredi rendőrt kivágtak mert nem volt hajlandó a napi X kötelező büntetési tételeket kiszabni másokra. Elment a bíróságra perelni, egyből visszavették...
2010. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Akkor ezt minden rendőr megtehetné nap mint nap.
2010. júl. 3. 16:51
 15/24 anonim ***** válasza:
35%
Elmondom én miért haragszom. Nem egyszer szemtanuja voltam annak, hogy a rendőr hót részegen kijött a kocsmából. Beült a kocsiba majd a felüljárón 100al végigrepesztett ha bemérték haver elsikálta 1 perc alatt. Utána ez a rendőr másnap kiállt és traffizta véletlen vajon vki nem lépi e túl véletlen 2ővel az 50et. Ez akkor megtörtént nem egyszer s vagy 100 tanum van rá aki végignézte több alkalommal ezeket a sztorikat. Én ezért haragszom rájuk!
2010. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
Ja és még 1 story. Ez nem tom igaz-e? Van ismerősöm banktulaj. 15 luxus és sportkocsija van kb. Egyszer jött utánam faluban kicsit meglódult a lejtőn a kocsim trafi befostam h 54nél lesz e gáz? Ekkor ő mögüllem vagy kiló 30al elzugott. Pár nap múlva találkoztunk mondom fosok az 54től ő nem fosik-e a kiló 30tól. Azt mondja foshatok is mert simán megbüntethetnek de őnekik le van ez bulizva a rendőrökkel s fényképezéskor a rendszámon látszik egy X jel tehát nem büntethető. Ez volt már 4 éve nem tudom mennyire valós de amit előző hozzászólásomban leírtam az full igaz az 100%. De ha ez is így van ezért is haragszom:D. A notorius gyorshajtókat meg csak büntessék meg de valóban őket büntetik?
2010. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

X jel. Ha-ha. Akkor látszik rajta x, ha a rendszámban van. Inkább azért nem fosik, mert simán kifizeti.


hamann:

A cigókat a bíróság engedte ki. Az előzetes letartóztatottak kiengedéséhez, vagy a hosszabbításhoz a rendőrségnek már nincs sok köze. Az ügyész indítványára a bíróság dönt.

2010. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
74%

" Azért, mert a 30-as táblához kiállnak, de amikor gyilkosság történik sehol sincsenek. Az állampolgárt megbüntetik, de a gyilkosokat nem. Veszprémi vagyok, most hallottam, hogy a Cozma gyilkosait kiengedték, és háziőrizetben vannak.... Szóval ennyit a Magyar Rendőrségről."


NEM A RENDŐR ENGEDI KI!!!!Szerintem trafizzanak és büntessenek.HA valaki megérdemli,fizessen is!

2010. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

én csupán azért, mert ha mi megyünk pl. 55-el, egyből bemérnek, jön a csekk, de ha ő megy 120-al lakott területen belül, azt még véletlenül se mérik be soha, meg ha be is mérnék.. Ő MEGTEHETI... mert ő rendőr...

akkor hol itt az egyenlőség? elvileg ugyanolyan jogaink vannak, mint a rendőröknek, legalábbis a KRESZ szintjén. de mégsem ezekszerint...


másik sztori: ismerősöméktől elloptak a cigányok vagy 8 tyúkot meg 18 kacsát, rendőrség ki lett hívva, mit csináltak? SEMMIT, felvették jegyzőkönyvbe és szevassz, el van intézve, leszarva továbbiakban...


ennyi a magyar rendőrség, nagy kalap sz@rt nem érnek...

2010. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Ha rendőrt letrafizzák ugyanúgy fizet, még akkor is, ha éppen a szolgálati autóval fotózták le. A trafiban van egy fekete doboz, ezért hiába is törölné ki a kollégája a fotót semmit nem érne vele, sőt még jól megbüntetnék, mivel egyből kiderül.

Szóval ugyanolyan jogod van neked is meg neki is és ugyanolyan kötelezettségeid vannak neked is, mint neki.

2010. júl. 13. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!